Rüyada Mezuniyet Görmek

Rüyada bir okuldan mezun olunduğunu ya da kısa haliyle mezuniyet görmek genellikle iş hayatı üzerinden tabir edilmektedir. Rüya sahibinin yeni bir iş ile ilgileneceğine, iş bulacağına, iş değişikliği yapacağına ya da bir ortaklık kuracağına dalalet eder. Rüyada mezuniyet görmek diğer yandan da bereket ile ilişkilendirilir. Bereketin yalnızca ev içi saadete kapı açmakla kalmayıp aynı zamanda rüya sahibinin başkalarına yardım edebilecek kadar kendisini bolluk içerisinde bulacağına dair de bir gösterge niteliği taşır.

Rüyada Mezuniyet Fotoğrafı Çektirmek

Rüya sahibinin böyle bir rüya görmesi durumunda hayatında bazı önemli değişiklikler olacağı aşikardır ancak önemli kararlar alırken bunların her zaman hayırlı sonuçlanmayacağı ya da beklenilen ölçekte büyümeyebileceği de unutulmamalıdır. Hiçbir zaman “hazıra konmak” gibi bir durumla karşılaşılmayacağı, böyle hayırların elbette Allah’ın emrettiği bir çalışma disipliniyle gerçekleşmesinin mutlak olduğu rivayet edilir.

Rüyada Mezuniyet Törenine Katılmak

İster bir misafir ister amacına uygun olsun rüyada mezuniyet törenine katılmanın tabiri çeşitlilik arz eder. Özellikle maddi bakımdan karşılaşılacak zorlukların üstesinden gelmek adına daha dikkatli bir yaşam tarzının göz önüne alınması bu yorumlar arasında ağır basan tarafı ifade eder. Bunun bir diğer yakası ise çalışmaların dikkatle yürütülmesi durumunda rüya sahibinin refaha ermesinin çok da uzak olmadığı üzerinedir. Başarı ya da başarısızlık tepeden inme olaylar ile elde edilen sonuçlar olmadıkları için kişinin bireysel katkıları bu anlamda büyük paydayı oluşturan etmenler arasında yer alırlar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın