Rüyada Meyve Ağacı Görmek

Mübarek rüyalardan kabul edilir. Rüyada meyve ağacı görmek maddi anlamda az-çok zorluk çeken rüya sahibinin refaha ereceğini, bereketli bir döneme gireceğini ve maddi anlamda gelirinin artacağını müjdeler. Huzurun ve dini bağlamda maneviyatın artacağı hayırlı bir döneme delalet eder.

Rüyada Meyve Bahçesi Görmek

Genel anlamda olumlu tabirleri vardır. Rüya sahibinin hayatının her alanında güzellikler yaşanacağı rivayet edilir. Hanesinden huzurun eksilmeyeceğinin müjdeleyicisidir. Kişinin mevcut problemlerinin biteceğini müjdeler. Ancak meyve bahçesinin kuruduğunu görmek tam tersine yorumlanmasına sebep olur.

Rüyada Meyve Toplamak

Rüyasında meyve topladığını gören kişinin maddi anlamda gelir düzeyinin yükseleceği tabir edilir. Bu vesileyle süregelen birçok sıkıntısına çare bulacağı rivayet edilir.
Rüyada görülen meyve ve sebzelerin tabirlerinde, yiyeceklerin rüyanın görüldüğü mevsimde yetişip yetişmediği büyük bir önem taşır. Mevsiminde meyvelerin toplandığını görmek olumlu ve müjdeli bir tabire sahip olurken, mevsimi dışında görülen meyvelerin toplanması maddi anlamda bir çöküşün habercisidir.

Rüyada Çürük Meyve Görmek

Hayırla tabir edilemeyen bu rüya, kişinin sağlık problemleri yaşayabileceğini rivayet eder. Rüya sahibinin sadece fiziksel durumunun değil aynı zamanda ekonomik durumunun da kötüye gideceği işaret edilir. Rüyanızda çürük meyve gördüyseniz detaylı bir sağlık kontrolünden geçmeniz ya da mevcut hastalıklarınızı ertelemeden tedavi ettirmeniz gerekebilir. Aynı zamanda ekonomik durumunuzu etkileyebilecek, alım-satım ya da yüksek meblağların söz konusu olduğu yatırımları yaparken bilen kişilere danışarak hareket etmeniz daha sağlıklı bir sonuç almanızı sağlayacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın