Rüyada Mezar Sulamak

Rüyada mezar veya mezar çukuru hapishaneyi sembolize eder. Bir rüyada mezar sulamak; bilgisizliğe ya da cahilliğe, dini yolsuzluklara, bir felâkete, endişeye ve pişmanlığa düşen insanın nihai tövbe etmesini simgeler. Ayrıca, su; yaşamın ve duygu dünyasının bolluğunu hassasiyet ve sezgileri sembolize eder. Rüyada su temiz ve berrak ise ruhsal saflık dolu, hayatta barışçıl bir dönemin bir ilanı olarak yorumlanabilir. Alternatif olarak, duygusal olarak yakınlığınız olan birine yardım edeceğinize de yorumlanır.

Rüyada Kendi Mezarını Suladığını Görmek

Bir rüyada ölü olduğunuzu ve kendi mezarınızı suladığınızı hissediyorsanız; gerçek hayatınızda yetersizlik duyguları, yalnızlık veya faydasızlık duygularınız ile mücadele ediyor olabilirsiniz. Ruhunuzun canlanmaya ve hayata tutunmaya ihtiyacı var ve bunu ancak kendi kendinize başarabileceğinizi gösteren rüyadır.

Rüyada Mezar Ziyareti

Rüyada bir mezarı ziyaret ettiğinizi düşünmek, ele alınması gereken uzun süredir gömülü bir meseleniz olduğunu gösterir. Sizi savunacak kimse olmadığı için kendinizi savunmanızı işaret ediyor olabilir. Bu rüya, bazı olayların veya durumların hayatınızda bittiğini ya da yeni bir başlangıç için beklediğinizi de gösterebilir. Rüyada bir mezarı kazdığınızı görmek; yeni bir görev hakkında endişeli olduğunuzu gösterir.

Rüyada Cenaze Görmek

Rüyanızda bir cenaze töreninde olduğunuzu görmeniz, kötü tavırları veya davranışları atlatıp bazı olumsuz koşullardan kurtulduğunuz anlamına gelir. Eğer rüyada birisini canlı iken gömmek isterseniz, bu zihinsel acının bir işaretidir. Alternatif olarak rüyada cenaze görmek ailenizden birini kaybedeceğinize yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın