Rüyada Meyve Toplamak

Rüyada meyveler tecrübe ve çabaları, onlardan çıkan verimi ya da hayal kırıklıklarını temsil eder. İncir veya şeftali gibi yumuşak veya lezzetli meyveler kolay çaba ile yüksek fayda sağlarken, fındık veya hindistancevizi daha zor şartları, güç kazanımları gösterebilir. Rüyada bir ağaçtan meyve toplamak, genelde olumlu, anlamlı eylemler ile karşılaşacağınızı işaret eder.

Rüyada Ağacından Meyve Toplamak

Büyümeyi, bolluğu ve maddi kazanımları ifade eder. Aynı zamanda şehvet ve cinselliği simgeler. Özellikle rüyanızda topladığınızı gördüğünüz yeşil, ham, acı, çürük meyveler, acele etme ve hayal kırıklığına uğrayacağınızı ifade eder. Meyveler olgun ise doğurganlık ve iyi düşünceyi temsil eder. Bir çocuk beklentisinin yakında gerçekleşeceğini müjdeler.

Rüyada Greyfurt Toplamak

Greyfurt, bazı insanlar için sulu, leziz ve sağlıklıdır, bu yüzden rüyada greyfurt toplamak sağlığınız ile bağlantılar kurar, muhtemelen ihmal ettiğiniz vücudunuzu korumanıza bir uyarıdır. Rüyada greyfurt meyvesi bazıları için ise oldukça acı ve asitlidir, bu durumda çok fazla sevmediğiniz bir şeyi işaret ediyor olabilir.

Rüyada Hindistancevizi Toplamak

Rüyada Hindistan cevizi, temel olarak, bir arzu üzerinde çalışmanın nihai sonucu olarak bir başka arzuya geçişi işaret eder. Maddi dünyada ve zihinsel durumda belirli bir statü ve yaşam kalitesi elde edeceğinizi gösterir. Hindistan cevizi palmiye ağacına, “hayat ağacı” veya “cennet ağacı” denir. Bu nedenle özellikle Müslüman kişilerin Hindistancevizi ağacı görmesi ve meyvesini görmesi çok hayırlı yorumlanır. Cennet’in kapılarının açılacağına varsayılır.

Rüyada meyvenin cinsi dışında, ağacın şekli, havanın durumu, toprağı ve diğer obje ve olaylara göre yorumu değişebilir, doğru değerlendirme yapabilmek için her ayrıntının anlamına bakılmalıdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın