Rüyada Metal Para Görmek

Rüyada metal para görmek rüya sahibinin bir ağırlık yaşayacağını anlatır. Bu ağırlığın sebebi hastalık, keder, acı, üzüntü veya kötü bir haber olarak yorumlanır. Rüyada metal para görmek ise aynı zamanda kişinin bir olay nedeniyle hayal kırıklığı yaşayacağını, iş hayatında rakiplerine karşı yenik düşeceğini veya aşk hayatında değer görmeyeceğini anlatır. Eğer kişi birinin ona bir avuç metal para uzattığını gördüyse o kişinin derdini ve sıkıntısını rüya sahibi üzerine alacak anlamına gelir. Tam tersine rüya sahibi birine cebinde olan metal paraları uzattığını gördüyse kendi sıkıntı ve dertlerini karşı tarafa aktaracak diye yorulur. Kişi metal para bulduğunu gördüyse bu hayırlı anlamlar içerir, mutluluk ve başarı anlamına gelir.

Rüyada Metal Para Almak

Bu rüya kişinin olumsuz durumlar sıkıntılı günler yaşayacağını zor duruma düşeceğini anlatmaktadır. Rüyayı gören kişi çalıştığı işten kovulabilir ve ekmeğinden olabilir demektir. Aynı zamanda üzüntülü bir haber olacak diye de yorumlanır.

Rüyada Demir Para Vermek

Rüyada demir para vermek şansın ve tarihinin açılacağına delalet eder. Önüne birçok fırsat çıkan rüya sahibi mutlu olacak ve demir paralar kadar şans, kısmet elde edecek demektir.

Rüyada Metal Para Yutmak

Rüyada metal para yutmak bir yük taşıdığını delalet eder. Rüya sahibi taşıdığı bu yükten dolayı artık usanmış ve yorulmuştur. Bu nedenle de isyan edecek diye yorumlanır. Rüyada kağıt para görmek rüya sahibinin belli bir miktarda para alacağını anlatır, maaş günü yaklaşmış demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın