Rüyada Mescid-i Aksa Görmek

Rüyasında Mescit-i Aksa’da (Beytül Mukad­des ‘de) namaz kıldığını gören kimse, bir mirasa kavuşur veya iyilik yapan ve ihsan sahibi bir kimse olacağına işa­retle tabir olunur.

Rüyasında kendisinin Mescit-i Aksa’da abdest aldığını ve­ya alıyormuş gören kimsenin eline bol para veya mal ge­çeceğine işaretle tabir olunur.

Bir kimsenin rüyada kendisini Mescid-i Aksâ’dan dışarı çıktığını görmesi, kimsenin rüyada kendisini Beyt-i Mukaddeste abdest alyor görmesi, o kimsenin eline geçecek mala işâret eder.

Bir kimsenin rüyada kendisini Mescid-i Aksâ’dan dışarı çıktığını görmesi, o kimsenin yolculuğa çıkmasına ve elinde miras malı varsa, o malın elinden gitmesine işâret eder.

Bir kimsenin rüyada Mescid-i Aksâ’da ışık veya mum yaktığım görmesi, o kimsenin evlâtları yüzünden başının derde gireceğine işâret eder.

Ya da iyilik sahibi biri olur. Orada abdest aldığını görse mala kavuşur. Mescid-i Aksa’dan çıktığını gören kişi yolculuğa çıkar veya elinde malı varsa kaybeder. Orada ışık veya mum yaktığını gören kişinin evlatları yüzünden başı derde girer. Adağı varsa yerine getirmelidir.

Mescid-i Aksa’da kıbleden başka yöne namaz kıldığını gören hacceder. Kendisini Beyt-i Mukaddes’te abdest alıyor görse, eline mal geçer.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Edip yildirim

Mescid_i aksa’nn 4 kapsndan geiyorum orada namaza duruyorum