Rüyada Mavi Yılan Görmek

Rüyada mavi yılan görmek rüya sahibinin cinsiyeti erkek bir düşmanı olduğunu anlatır. Bu insan rüya sahibini sürekli takip ediyor ve her adımında arkasında anlamına gelir. Rüya gören kişi etrafında bu tarz insanlar varsa onlardan uzak durmalıdır. Mavi yılan kişinin çok büyük bir tehlike içinde olduğunu anlatır. Bu nedenle rüya sahibi bu rüyayı bir uyarı olarak almalı ve kendisinde tedbirli olmalı demektir. Eğer bekar bir bayan böyle bir rüya gördü ise iffetine, namusuna bir zarar gelecek anlamına gelir. Ayrıca çok borcu olduğu için kişinin işyerini kapatmak zorunda kalacak diye de yorulmaktadır.

Rüyada Mavi Yılan Sokması

Rüyada mavi yılan soktuğunu gördüyseniz hayatınızda bir zarar görecek veya tehlikeye içindesiniz demektir. Yılan soktuktan sonra size hemen müdahale edildiğini gördüyseniz bu düşman sizin çok yakın dostunuz tarafından fark edilecek ve engellenecek anlamına gelir. Aynı zamanda mavi yılan akrabalarınız arasında bir düşmanınız olduğunu da anlatmaktadır. İş yerinde mavi yılan soktuğunu gördüyseniz iş arkadaşlarınızın bir tanesi sizin kötülüğünüzü istiyor, arkanızdan iş çeviriyor anlamına gelir.

Rüyada Evde Mavi Yılan Görmek

Evinizdeyken mavi bir yılan gördüyseniz arkamızdan konuşan, sinsi, size belli etmeden aleyhinize işler karıştıran bir akrabamız var demektir. Bu düşman kişi evinizdeki huzuru bozmaya çalışacak, olmayan dedikodular çıkartarak size, eşinize ve çocuklarınıza zarar vermek isteyecek demektir. Bu rüyayı kişi uyarı olarak da alabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın