Rüyada Mavi Tişört Giymek

Rüyada mavi tişört giymek; su gibi şifalı, sonsuz bir mutluluğu simgeler. Denizlerin ve gökyüzünün rengi olan mavi, rüyada herhangi bir nesnede görüldüğü zaman kişinin gerçek yaşamında çok büyük rahatlama ve dinginlik içerisine gireceğine işaret eder.
Rüyada mavi tişört giymek; kişinin düşünceli, nezaket sahibi, yaratıcı, ciddi, güvenilir ve idealist bir karaktere sahip olduğunu gösterir. Rüyada mavi renkli bir tişört giydiğini gören insan; soğukkanlı ve olgun karakteri ile güçlü ilişkiler kurar ve hayatına pozitif atmosfer getirir.

Rüyada Açık Mavi Tişört Giymek

Mavinin farklı tonları değişik etkiler yaratır. Rüyada görülen açık mavi tişört de huzurun, duygusallığın ve duyarlılığın üst seviyede olduğunu gösterir. Kişinin hayatını olumlu yönde etkileyecek, sosyal anlamda sevgi ve saygı getirecek, iyilikseverlik ile yapılacak huzur verici işlere yorumlanır.

Rüyada Deniz Mavisi Tişört Giymek

Rüyada deniz mavisi tişört giyen kişinin çok düzenli ve disiplinli olduğuna işaret eder. Düzenli bir iş hayatı, düzenli bir aile hayatına tabir edilen rüya yaşam şeklinde disiplinli olmanın avantajlarını en iyi şekilde yaşayacak olmaya göstergedir.

Rüyada Koyu Mavi Tişört Giymek

Rüyada koyu mavi ve lacivert gerçek hayatta olduğu gibi sonsuzluğu ve otoriteyi simgeler. Bu yüzden rüyasında koyu mavi bir tişört giyen kişi sert ve belki de çok sevilmeyen bir insan olsa da birlik, beraberlik, düzen ve disiplin içerisinde, güvende yaşanması için önderlik edecek, koruyup gözetecek karaktere sahiptir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Tuğba

Annem rüyasında benim çocukluğumu görüyor. Birinde camideymişiz ve benim üzerimde mavi tayt, mavi tişört ve mavi başörtüsü varmış. Abdest aldın mı namaz kılacağız diyormuş bana. Kalabalık olarak camideymişiz. Dün gece de yine mavi tayt, mavi tişörtlüymüşüm ve evde oynuyormuşum. 3-4 yaşlarındaydın dedi. Beni sürekli bu şekilde görmesinin bir sebebi olmalı diye düşünüyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.