Rüyada Kardeşinin Olduğunu Görmek

Rüyada kardeşinin olduğunu görmek; kardeşi olmayan birinin gördüğü bir rüya ise ailesinde kendisini yalnız hisseden ve candan bir kardeş özlemi çeken kimseye yorulur. Rüyada kardeşleri olup da yeni bir kardeşinin olduğunu ya da kardeşim dediği bir kişinin görülmesi çok iyi, müjde veren haberlere işaret eder.
Rüyada kardeşinin olduğunu görmek; hayatında büyük mutluluklar yaşamasına destek verecek bir dosta, akraba çevresinden duyulacak çok hayırlı bir havadise, şansının açılacağına, işlerinde beklediğinden fazlasını kazanacağına ve sıcak samimi bir çevre ilişkisine tabir edilir. Kişinin rüyasında kardeşinin olduğunu görmesi bazı yorumlarda erkek rüya gören için paraya, kadın rüya gören için de bir dert ortağına yorumlanır.

Rüyada Erkek Kardeşinin Olduğunu Görmek

Rüyada erkek bir kardeşinin olduğunu görmek; güç ve destek görmek ile tabir edilir. Maddi imkânsızlık çeken insan için bu rüya parasal veya mülki bir yardım olarak da anılır. Bazen de bu rüya bir mülk yüzünden yaşanacak küslüklere yorulur.

Rüyada Kız Kardeşinin Olduğunu Görmek

Manevi yönden üzüntüde olan rüya sahibine duygusal yakınlığı olacak bir kimseye, gönlünün ve ruhunun ferahlayacağına işaret sayılır.

Rüyada İkiz Kardeşinin Olduğunu Görmek

Rüyada ikiz kardeşi olduğunu gören kişi için bu rüya; çifte mutluluktur, hem maddi hem manevi anlamda dengenin sağlanacağına rivayet edilir. Kişinin bundan sonraki hayatında lüks içinde bir ortamda yaşayacağına ve kendisini kötü hissettirecek her olumsuzluktan kurtulacağına hükmedilir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (13)

Özlem Çelik

Rüyamda bir kız kardeşim oluyordu ve adını iktidar koyuyorlardı ve birde çok hızlı büyüyordu bir saniyede 1-2 yaş büyüyordu bu ne anlama geliyor

Enes Yılmazkurt

Rüyamda gece saatlerinde uyandım ve oturma odasına geçtim ama orda oyuncak bir bebek var sanıyordum ve tam o sırada annem geldi ve o bizim yeni çocuğumuz dedi ama annem hamile değildi ablam dediki annem düşük yaptı biz de bu öksüz ve yetim çocuğu aldık dedi çocuğa baktım (benim aşırı bir renkli gözlere karşı zaafım varyani çok seviyorum renkli gözlü insanları )neyse çocuğa bi baktım yemyeşil bir gözü vardı çok sevindim sonra çocukda beni sevdi ve annemi bırakıp benim kucağıma gelmek istedi ve bende kucağıma aldım sonra bi anda salona geçtik çocuk yerde oturuyordu annem onu kucağına aldı sanki benim onu görmemden rahatsız oluyorlardı ve çocuğun ayağına baktığımda tam ayak bileğinin ön kısmında bir göz daha vardı (çok acil bu ne anlama geliyor)

tugba

Merhaba ben kardeşimin olmasını çok istiyorum ve ayda 1_2 kez kardeşimin olduğunu ve çok sevindiğimi görüyorum inşallah cevap yazarsınız teşekkür ederim

Emel Fener

Rüyamda tek bir tane değil bir sürü kardeşimin doğduğunu gördüm. Bu çok değişik biraz da ürkütücü. Yaklaşık 71 veya daha fazla bir sayıda oldu. Ama sayıyı tam hatırlayamıyorum.

Kübra eser

Rüyamda bir erkek kardesim oluyor mavi gözlü falan benim bi tane de 13 yaşında kiz kardesim var. Rüyamda bütün akrabalarimiz bizde oluyor neredeyse. Ben rüyamda inşallah rüya degildir gercekten kardesim olmustur diye düşünüyorum.

Havva

Ruyamda ben yatiyodum bi neden ocin odamdan cikip koridora yurudum mutfagin icine girdim ve pencerede siyah bi varligin bana dogru baktigni gordum çığlık attim babam geldi olayi anlattim sendemi gorfun az oncede bu penceredeydi dedi mutfak penceresinden bana atmama icin elime bi kasik tutusturdu kasigi attim ve o varlik kayboldu o varligin bi cocuk oldugu çok belliydi sonra annmle babamin odasina girdim ve odada erkek bi bebek vardi kucagima aldim cok normal bir şekilde uyutmaya calistim sonra uyanip ruyami annemle babama anlattim ama meyersem oda ruyanin icindeymis

Zeliha caner

Ben evliyim cocugum yok ben ruyamda bi kardesim oldugunu goruyom anneme diyom benim bebegim yok bu bebegi bana ver

Gamze Çalar

Rüyamda annemin bir koyunun doğumuna yardım ederken doğum yaptığını ve onun doğumuna da ben yardım ettiğini daha sonra yardım çağırmak için gidip birilerini çağırıp dönerken ölen erkek kardeşimin yeni doğan bebeği (kız) kucağında taşıyıp bana verdiğini gördüm bu ne anlama geliyor.

Melek Gözüküçük

Rüyamda normalde 1 tane kardeşim olduğu halde 7 tane kardeşim olduğunu gördüm. Ben de bu rüyayı görmeden 2 hafta önce daha fazla bir kardeş istemediğimi aileme dile getirmiştim. Hiçbir sitede 7 kardeş olmanın tabiri yok. Umarım cevaplarsınız.

Batuhan Üzüm

Merhaba. Özel Bi PSİKİYATRİ Ve NÖROLOJİ Hastanesinde Uyuşturucu Bağımlılığı Tedavisi Görüyorum. Bu Gece Rüyamda Hastanede Yattığım Yattagımın Karşısından Babannemin Yeni Bir Kardeşin Olduğunu Söyledi. Cinsiyeti İle Alakalı Bi Fikrim Yok. Bu Rüya Beni Açıkçası Etkiledi Ve Bunu Paylaşmak İstedim Sizce Bu Rüya Neye Delalet Ediyor. Bilgilendirme İçin Şimdiden Teşekkür ederim.

Batuhan Üzüm

Ayrıca Bebek De Babannemin Kucağında Çıplak Şekildeydi.

Sedanur dede

Rüyam da bi kardeşim varmış ama ben onun yüzünü hiç gormemisim ve babam onu birine evlatlık vermiş. Evlatlık verdiğimiz kadının belinde kurban bıçaklarından daha büyük 2 iki bıçak vardı babam ona benim çocuğum nasıl iyi mi geri ver çocuğu mi dedikçe bıçakların birini benim sol koluma sürüyordu. Kurbanligin boğazına bıçak sürerler ya o şekilde. Kardeşim kansermis bi de. Sonra kadın kaçtı evimizden ve ben peşinden gittim. Kadını yakaladım koluma bıçağı sapladi ama hiç kan akmadı. Ne demek bunlar bi açıklar mısınız?

zeynep

bi kardesim oldugunu gördüm ama babam yok bu imkansız ne anlama gelir bebek erkekti cok tatliydi cok guzel bi bebekti