Rüyada Mavi Boya Görmek

Rüyada mavi boya görmek rüya sahibinin ailesinin sevgi dolu, aile bireylerinin birbirine saygı gösterdiği, huzurlu bir ortamının olduğuna işaret eder. Bazılarına göre bu rüya genç ve bekar kimseler için evleneceği kişi ile tanışacağına, bu kişinin rüya sahibi için hayırlı ve onu mutlu edecek biri olacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya şanslı geçecek günlere ve kişinin iş hayatındaki tüm olumsuzluklarının yerini başarıya bırakacağına, maddi açıdan rahatlayacağına ve borçlarını ödeyerek büyük bir rahatlığa kavuşacağına da işaret eder. Bazı alimlere göre ise bu rüya mutluluk ve zenginlik manasına gelir ve kişinin ömür boyu tükenmeyecek kaynakları olacağına ve kapıların her daim onun için açılacağına delalet eder.

Rüyada Üstüne Mavi Boya Bulaştığını Görmek

Rüyada üstüne mavi boya bulaşması bekar kimseler için beklediği kişinin artık geleceğine, eğer rüya sahibi asker ise döndüğünde düğün dernek kurulacağına ya da yakın zamanda kendisi için büyük ve önemli bir karar alacağına, büyük mutluluklara işaret eder.

Rüyada Mavi Boya Satın Almak

Rüyada mavi boya satın almak rüya sahibinin uzun zamandır istediği, her daim olması için dua ettiği, hayalini kurduğu bir işin artık gerçek olmasının zamanının geldiğine, kişinin hedeflerine kavuşup hiç olmadığı kadar mutlu olacağına ve sevinçten gözyaşı dökeceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya aşkta kazanılan zaferdir ve kişinin hayalini kurduğu, uzun zamandır peşinden koştuğu biri ile hayırlı bir evlilik yapacağının müjdesini verir. Erkekler için ise bu rüya mavi gözü bir kadın ile evliliğe de işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!