Rüyada Mantı Yapmak

Rüyada mantı yapmak rüya sahibinin bu günlerde karşılaşacağı bazı olumsuz durumlar olacağına işaret eder.  Ayrıca bu rüya çocuğunuzdan dolayı yaşayacağınız bir takım sıkıntılar olacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya bereketi simgeler ve rüyayı gören kişinin evinde her daim bereketin ve bolluğun hakim olacağına, huzur içinde geçecek bir ömre, hayır işleri yapmaya ve güzel dualar almaya, her işin yolunda gideceğine ve sorunların büyümeden her seferinde çözüm bulacağına işaret eder.

Rüyada Mantı Açmak

Rüyada mantı açmak rüyada açılan hamurun büyüklüğü kadar ferahlığa ve huzura ermeye işaret eder. Rüya sahibinin zorlukları aşacağına, engellerin üstesinden geleceğine, her işini yoluna koyacağına, helal yoldan elde edilen paraya işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin kendi işini kuracağına ve büyütüp büyük bir yer haline getireceğine delalet eder. Rüyada mantı hamurunu açıp kestiğini görmek ise ortakları ile bir işe girmeye ve tüm sorumluluğu üzerine alacağına, bu işin sonunda iyi paralar kazanacağına ve maddi açıdan büyük bir rahatlığa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Mantı Yemeği Görmek

Rüyada mantı yemeği görmek kişinin işinde rahat edeceğine ve sıkıntısız para kazanacağına, problemlerini çözerek ferahlayacağına ve sakin günler geçireceğine delalet eder. Rüyada mantı yemeğini soğuk yemek kişinin arkadaşları ile yaşayacağı sorunlara, sıcak yemek ise iş hayatındaki engellere işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın