Rüyada Masa Silmek

Rüyada masa silmek; birçok perspektiften ele alınır. Rüyada bir masa; aile yaşamını, aynı zamanda iş ve sosyal durumları temsil eden güçlü bir rüya sembolüdür. Rüyada masa sildiğinizi görmek; hayatınızın bazı olumsuzluklarını gidermek ve büyük engelleri aşmak için gösterdiğiniz gayreti işaret eder. Masa, aile yaşamı ile yorumlandığında sildiğinizi gördüğünüz masa rüyası; aileniz ile ilgili sorunlarınızı halledeceğinize yorulur.

Rüyada masa silmek, yüklerden kurtulmak olduğunu düşündürmektedir. İş hayatı ile bağdaştırıldığında bu rüya; yeni seçimler, kararlar ve yeni bir özgürlük duygusu anlamına gelir. Masa rüyada karar merciidir. Bu rüya da bazı anlaşmalar, sözleşmeler veya taahhütlerin konuşulup anlaşmaya varıldığı bir iş durumunda yaşanan sorunları gidereceğinize göstergedir.

Rüyada Uzun Bir Masa Silmek

Rüyada bir masa normalde mutlu bir aile ya da romantik zamanlar ile ilişkilidir. Rüyada büyük, uzun bir masa; büyük bir aile yemeği buluşması, kutlama, parti anlamına gelir. Bu masayı temizlediğini, sildiğini görmek; bir özel gün, davet veya kutlama için hazırlık yapmaya işarettir.

Rüyada Mutfak Masası Silmek

Rüyada mutfak masası silmek; kişiler arasında özelliklerinin, mesleki yeteneklerinin kısaca test edileceği anlamına gelir. Rüya yemek sonrası görülüyor ise sizin üzerinizdeki yükün hafifleyeceği varsayılır.

Rüyada Kare Masa Silmek

Rüyada kare bir masa zor meseleleri, endişe verici kararları işaret eder ancak rüyada kare bir masanın silinmesi, temizlenmesi sorun olan ve üzerinizde büyük gerginlik yapan bir sorununuzdan kurtulacağınıza göstergedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!