Rüyada Madımak Görmek

Rüyada madımak görmek, hayırla yorumlanmaz. Madımak gördüyseniz başınıza çeşitli moral bozucu olaylar gelebilir. Evli iseniz ev hayatınızda tatsızlıklar çıkacağı eşinizle aranızın açılacağı anlamına gelir. İş yaşamınızda da aynı şekilde çeşitli musibetler gelebileceği bu musibetlerden dolayı maddi açıdan zarara uğrayabileceğiniz şeklinde tabir olur.

Rüyada Madımak Toplamak

Rüyanızda madımak topladığınızı gördüyseniz bulunduğunuz konuma hakkınızla geldiğiniz bu konumun sizin için helal olduğu anlamına gelir. Kimseden medet ummadan, yardım almadan çok çalışarak kendi emeklerinizin karşılığında bu konuma geldiğinizi işaret eder.

Rüyada Madımak Pişirmek

Rüyada madımak pişirmek madımak görmenin aksine hayırla yorulur. Şimdiye kadar hayalleriniz veya hedefleriniz için verdiğiniz emeğin karşılığını sonuna kadar alacağınıza rakipleriniz ve düşmanlarınız karşısında üstün geleceğinize maddi ve manevi anlamda rahata ereceğinize işaret eder.

Rüyada Madımak Yemeği Görmek

Rüyanızda gördüğünüz madımak sizin kısmetiniz olarak yorumlanır. Hedefleriniz ve hayallerinize ulaşmak için çok çalışmanız gerektiği bu hayalin ve hedeflerin peşine düşmeniz gerektiği, yeterince uğraş verdiğiniz takdirde emeğinizin karşılığını fazlasıyla alabileceğinizi işaret eder. Pes ettiğiniz takdirde hedeflerinizden de hayallerinizden de uzaklaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada Madımak Almak

Pazardan veya birinden madımak aldığınızı gördüyseniz güzel haberler sizi bekliyor demektir. Karşınıza çıkan bütün sorunları aşacağınız mutluluğa rahata kavuşacağınız anlamına gelir. Rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulur. Tüm sağlık sorunlarını atlatır. Maddi zararda ise bu zarardan kurtulur bolluğa erer beklemediği yerlerden rızkı gelir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Ömer kaplan

Rüyada ölü birinin madımak getirmesi