Skip to Content

Rüyada Köy Evi Görmek

Rüyada köy evi görmek yaşam şartlarının değişeceğine delalettir. İçinde bulunulan durumdan hoşnutsuz olunduğu anlamına gelen bu rüyanın sahibinin gördüğü ev harabe ve eskimiş ise huzursuzluğa; yeni ve güzelse huzura işaret eder. Rüya sahibinin kafasının karışıklığına, bunaldığına ve değişiklik istediğine yorumlanır. Rüya sahibi mutlu ve samimi bir ortam arzulamaktadır. Rüya sahibi bekar ise stresten uzak bir kişiyle evlenecektir şeklinde yorumlanır. Hayat arkadaşının sakin biri olacağı anlamına gelir.

Rüyada Köy Evine Taşınmak

Rüya sahibinin şehirden köye taşındığını görmesi iyi bir mevkideyken daha düşük bir duruma geçmesi fakat içinde bulunulan durumun farkında olunmaması olarak yorumlanır. Geçilen bu yeni durum eski durumdan daha kötü olmasına rağmen rüya sahibi tam aksini düşünmektedir, daha iyi pozisyona geçtiğine ikna olmuştur.

Rüyada Köy Evi Satın Almak

Rüyada alınan köy evinin büyüklüğüne göre gelirin büyüklüğü de doğru orantılı olarak artacaktır. Alınan ev büyük ve gösterişli olursa kazanılan para ya da haneye giren maddi kazanç fazlasıyla artarken daha küçük ev görülmesi durumunda bu artış daha azdır. Alınan ev kullanılamaz durumdaysa sağlıksal olarak probleme işaret eder. Yeni alınan bu evin kötü durumda olması hastalık olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Köy Evinin Yıkılması

Rüyada görülen köy evinin harap edilmesi, yıkılması kötüye yorumlanır. Görülen köyün başına sıkıntılı bir durumun geleceğine, köyün ürünlerinin azalacağına işaret eder.

Gulşah

Friday 6th of September 2019

Ruyada bizim eski koy yikilmis hic ev yok ruyamda goruyordum hepsi yeni evler yapilmis cok guzel olmustu bide cok evler yapilmisti

Kübra

Sunday 4th of August 2019

rüyamda arkadaslarla müze olan bir köy evine gezmeye gidiyoruz. ev orta hâllice büyüklükte. Zemin tahta ama duvarlar beyaz temiz. pencereleri ahşaptan. ev tepede değil diğer evlere yakın diye iyi diyoruz. ben evi çok seviyorum . sonra yeşillik alan bir yerde bir meyve görüp bu ne diyorum. Çilek diyorlar. ama görüntüsü çilek değil. görüntüsü soğana benziyor. ama tatlı niyetiyle isiriyorumki tadı soğan benzediğini hissedince ağzımdan çıkarıyorum.