Rüyada Lokum Yediğini Görmek

Rüyada lokum yediğini görmek; dedikoduya, acıya ve sıkıntılara işarettir. Rüya sahibinin duyacağı dedikodular karşısında fazlasıyla üzülmesine ve sıkıntılı günler geçirmesine delalettir. Yenilen lokumun durumuna göre farklı farklı yorumlanan bu rüyada yenilen lokum fındıklı ya da fıstıklı ise yakın çevreden gelecek bir kötülüğe ışık tutar. Lokum cevizliyse aile fertleri tarafından suçlanmaya, bu suçlanma sonucu sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder. Lokum güllüyse ağzının tatlı olacağına işaret eder. Lokum tatlıysa hayatında olumlu gelişmeler yaşanacaktır. Lokum acıysa hayatında sıkıntılı günler yaşanacaktır. Eğer rüya sahibi az sayıda lokum yediyse dostluk olarak yorumlanırken birden fazla lokum yediyse geçimini hayırlı ve güzel yollarla kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Lokum Yediğini Görmek

Müjdeye, sevince işaret eder. Bu mutlu haber ise beklenmedik bir şekilde ve beklenmedik bir yerden gelecektir.

Rüyada Lokum İkram Etmek

Sevap ve iyilikle yorumlanan bu rüya Cennet yolunda, hak yolunda yürümek için bir çağrı niteliği taşır. İlahi yorumculara göre yorumlanan bu rüya hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Renkli Lokum Görmek

Aile bireylerinden birinin yargılandığına işaret ederken diğer fertlerin de bu konuda hassas olması gerektiğine ışık tutar. Aile içi dayanışma sağlanmalı ve bu zorlu süreç en iyi şekilde atlatılmadır.

Rüyada Lokum Almak

Çekememezlikle yorumlanan bu rüya sahibinin çevresinden biri, rüya sahibinin iş hayatını veya aile hayatını çekemeyip kötülük etmeye çalışabilir. Rüya sahibi dikkatli olmalıdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın