Rüyada Kuş Avlamak

Rüyada kuş avlamak rüyada görülen kuş türüne göre farklı şekillerde yorumlanır. Eğer rüyanızda cinsini bilmediğiniz bir kuş görmüşseniz hiç ummadığınız yerden gelecek berekete, paraya işarettir. Bu para işlerinizin düzelip kendi kazancınızla elde edeceğiniz bir parada olabilir, başkasından kalacak bir miras parası da olabilir.

Rüyada Tüfekle Kuş Avlamak

Rüyanızda bir tüfek yardımıyla kuş avladığınızı görmeniz içinde bulunduğunuz hoşnut olmayan ruh halinden kurtulmanız gerektiğini gösterir. Kendinizi işe yaramaz, beceriksiz, şanssız hissetmenize karşın aslında önünüzün çok açık olduğunu işaret eder. Kararlarınızı verirken bu şekilde olumsuzluklarla değil aklınızı kullanarak vereceğiniz kararlar sizi ferahlığa eriştirecektir.

Rüyada Sapanla Kuş Avlamak

Rüyanızda bir sapan ile kuş avladığınızı gördüyseniz aydınlık, mutlu günler sizi bekliyor demektir. Fakat sadece biraz sabretmeniz gereklidir. Yaşadığınız olumsuz olaylar size tecrübe kazandıracak bu tecrübede ileriki günlerde size yardımcı olacaktır.

Rüyada Yabani Kuş Avlamak

Çevrenizdeki düşüncesiz ve kötü niyetli insanlara işarettir bu insanlar yüzünden gerek aile hayatınızda gerekse sosyal çevrenizde sorunlar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Keklik Avlamak Avladığını Görmek

Rüyada keklik avlandığını görmek hayırla yorumlanır. Zorlukların ardından kolaylıkların geleceği, çevrenizde iyi niyetli kişilerin artacağı güzel dostluklar kuracağınıza işarettir.

Rüyada Çalıkuşu Avladığını Görmek

Rüyanızda gördüğünüz çalıkuşu yükselmek olarak yorumlanır. İş yerinizde mertebe atlayacağız ve gelirinizin artacağı, aile hayatınızda mutluluğunuza mutluluk katacağınız ve sağlıklı bir ömrün habercisidir.

Rüyada Saka Kuşu Avladığını Görmek

Rüyanızda avladığınız saka kuşu hayırla yorumlanmaz. Yakın zamanda gelecek olan sıkıntılı günlerin habercisidir. Bu sağlık açısından gelecek olan sıkıntılı günlerde olabilir, yakın çevrenizden alacağınız tatsız haberlere de işaret olabilir.

Rüyada Turna Kuşu Avladığını Görmek

Turna kuşu avlamak zor günlerin ardından gelecek mutluluğun habercisi olarak yorumlanır. Verdiğiniz emekler sonucunda amacınıza ulaşacağınız emeğinizin hakkını fazlasıyla alacağınıza işarettir.

Rüyada Deve Kuşu Avladığını Görmek

Rüyada avlanan deve kuşu aydınlık günlerin habercisidir. Zor günlerin ardından gerek maddi gerekse manevi anlamda gelecek rahatlıkları işaret eder.

Rüyada Kuş Vurmak

Hayra işaret olmayıp birinin kalbini kırmaya yorumlanır. Bu kırılan kalple birlikte rüya sahibi de üzülür.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın