Rüyada Limonata İçmek

Rüyada limonata içmek, ferahlamaya, rahata ermeye, sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmaya ve başarılı olmaya alamet eder. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceği ve iyi insanlarla karşılaşacağı şeklinde tabir edilir. BU rüyayı gören kişi iyi haberler alır, sürpriz bazı olaylar yaşar ve yeni hayallerin ardına düşer.

Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek, gönül ferahlığına, rahatlamaya, sorunları halletmeye, eksikler gidermeye ve hataları düzeltmeye delalet eder. Bol gelir elde etmek anlamına gelirken, diğer yandan çevredeki insanların hatalarını yüzlerine vurmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Limon Yemek

Rüyada limon yemek iyi bir şey değildir. Bu rüyayı görenin hedeflerine ulaşamayacağına, işinde, arkadaşlıklarıyla ilişkilerinde ve evinde mutsuz olacağına delalet eder. Kişinin aradığı şeyi elde edemeyeceği ve umutlarının gerçekleşmeyeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Limon Suyu Görmek

Rüyada limon suyu görmek, sıkıntıların üstesinden gelme iradesine sahip olmaya, güçlü ve kudretli bir kişi haline gelmeye ve bu nedenle bu kişinin altından kalkamayacağı hiçbir sorun olmayacağına delalet eder.

Rüyada Limonlu Çay İçmek

Rüyada limonlu çay içmek, rüya sahibinin maddi açıdan zorlanacağını ve bu zorluğu bir dostunun yardımıyla atlatabileceğine işaret eder. Kişinin borçlanarak başka bir borçtan kurtulmaya çalıştığı şeklimde tabir edilir.

Rüyada Limon Dilimi Görmek

Bu rüyayı gören kişinin malını ve parasını ihtiyaç sahipleriyle paylaşacak kadar yüce gönüllü ve cömert olduğu anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın