Skip to Content

Rüyada Lanetlenmek

Rüyada lanetlenmek, rüyayı gören kişinin zarara uğrayacağına, başarısız, mutsuz ya da hasta olacağına, kötü bazı kişilerden kötülük göreceğine, işlerinin bozulacağına ve tüm planlarının bozulacağına delalet eder. Rüya sahibinin başı aksiliklerden ve uğursuzluklardan kurtulmayacak demektir.

Rüyada Lanetlendiğini Görmek

Rüyada lanetlendiğini görmek hiç iyi değildir ve çok kötü bir şey olarak kabul edilir. Bu rüyayı gören kimsenin zorluk ve çile çekeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, maddi açıdan zorlanacağına, hayatındaki birçok şeyin ters gideceğine işaret eder.

Rüyada Lanetli Ev Görmek

Bu rüya, rüya sahibinin ailesindeki mutluluğun sekteye uğrayacağı, evindeki huzurun, sevginin ve saygının bozulacağı, hane içinde sorunların belireceği ve aile bireyleri arasında çatışma çıkacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Lanetli Bebek Görmek

Bu rüya, rüya sahibinin arzularının ve hayallerinin gerçekleşmeyeceğine ve umutlarının biteceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin iyi niyetine kurban gideceği ve bu yüzden başına gelenlere pişman olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Lanetli Altın Görmek

Bu rüyayı gören kişinin, kendisine hayır getirmeyecek bir mirasın varisi olacağı demektir. Rüya sahibinin bu mirası ağız tadıyla yiyemeyeceği, edindiği maldan mülkten arzu ettiği gibi faydalanamayacağı, zenginliğe kavuşacağı ama bunun bir değerinin olmayacağı demektir.

Rüyada Birini Lanetlemek

Rüya sahibine kötülükte bulunmuş ve düşmanlık etmiş bir kişinin mevcudiyetinin kendisini rahatsız ettiğine ve bu kişinin kendisine yaptığı haksızlığın intikamını almak işaret eder.