Skip to Content

Rüyada Limon Yemek

Rüyada limon yemek, rüyayı gören kişinin iş hayatında bir kargaşa ya da çeşitli çatışmalar yaşayabileceğine delalet eder. Rüyada limon yemek aynı zamanda bazı âlimlere göre hastalık ya da kazadan kurtulmak anlamında yorumlanıyor. Rüyada sarı renk genellikle olumsuz yorumlanırken ekşi de aynı derecede olumsuz olan rüya olarak delalet eder. Bu sebep ile limon ile ilgili görülen rüyalar rüya sahibinin kısa sürelide olsa bir sıkıntı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde bir sıkıntı yaşayacağına, hastalığa ya da çeşitli üzüntülere delalet eder. Bu üzüntüler akrabalardan biri ile tartışmak, geçim sıkıntısı geçmek ya da stresli bir olay yaşamak da olabilir. Rüyada yeşil limon görmek de sarı limon görmek ile aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada Limon Suyu Görmek

Rüyada limon suyu görmek, rüyayı gören kişinin olacağı bazı kötü haberler, çalışmalarının heba olmasına, atılan adımların yanlış olmasına ya da yanlış sonuçlanmasına, maddi anlamda zarar uğrarken bedenen ve ruhen de yıpranmaya delalet eder. Rüyada limon suyu görmek bazı âlimlere göre ise haram mal ya da paraya tabir olunur.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada limon ağacı görmek, rüyayı gören kişi limon ağacını yeşil hali ile görmüş ise çeşitli sıkıntıların sonucunda feraha edeceğine, rahatlayacağına delalet eder. Rüyada limon ağacı görmek kötü ve hileci olan adama delalet eder.