Rüyada Küllük Görmek

Rüyada küllük görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında gelişecek olan hayırlı olaylara delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında atacağı adımların sonucunda başarıya ulaşarak arzu ettiği hedefe sonunda varacağına ve sorunların bir bir çözüleceğine delalet eder.

Rüyada Kül Tablası Görmek

Rüyada kül tablası görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinde onu kıskanan bazı kimseler tarafından dedikodusunun yapılacağına ve başarısının gölgelenmek isteneceğine delalet eder. Rüya sahibi üzüntü yaşasa da başarıların artardı geleceğine tabir olunur.

Rüyada Küllük Satın Aldığını Görmek

Rüyada küllük satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin önceden yarım bırakmak zorunda kaldığı işleri tamamlama fırsatını yakalayacağına, güzel ve büyük atılımlar yaparak, başarı elde edeceğine ve başarılarının akabinde de hayırlı ve bol kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Cam Küllük Görmek

Rüyada cam küllük görmek, rüyayı gören kişinin her daim hissiyatına güvendiğine ve iş yaşamında da buna göre hareket ettiğine delalet eder. Bu sayede de zamanında yapacağı bazı atılım ya da atacağı adım ile başarıya ulaşacağına, yarım kalan tüm işlerin tamamlanacağına, çözümsüz gibi görülen sorunların bir bir çözümleneceğine, rahatta ermeye tabir olunur.

Rüyada Küllük Kırdığını Görmek

Rüyada küllük kırdığını görmek, rüyayı gören kişin iş e aile yaşamında bazı sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş yaşamında güzel giden bazı işlerinin bir anda kesileceğine ve yarım kalacağına, aile hayatında yaşanacak olan büyük tartışmalara ve yakın zaman içinde zafere ulaşamayacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın