Rüyada Lif Görmek

Rüyada lif görmek, küçük paralar kazandıracak bir iş için, büyük emek harcamak anlamına gelir. Kişi, yorgunluğuna asla değmeyecek miktardaki bu parayı, gereksiz şeyler için harcayacaktır. Bu rüyanın neticesinde rüya sahibine gereksiz şeyler için vaktini ve parasını harcamaması tavsiye edilir. 

Rüyada Lif İşlemek

 • Rüyada lif işlemek, iş hayatı ile ilgili güzel şeylerin habercisidir. Kişinin, zorlukları aşmak için çok çalışacağına, işiyle ilgili birçok şey öğrenip ustalık kazanacağına, kendisine olan güveninin artacağına ve başarılı olacağına işaret eder. Şayet rüya sahibi bu dönem içerisinde artırırsa başarısı da aynı şekilde artacaktır. 

Rüyada Başkasının Lif Ördüğünü Görmek

 • Rüyada başkasının lif ördüğünü görmek, iş hayatı ile ilgili sıkıntılı günlerin, güzel bir ortaklık sayesinde aşılacağını gösterir. Rüyayı sahibi bu sayede çektiği sıkıntılardan kurtulacak ve hayal ettiği rahata kavuşacaktır.
 • Bu rüyanın diğer bir anlamı ise, kişinin gerçek sevgiyi bulacağı ve evleneceği şeklindedir. Yani her türlü hayırlı ortaklık manasına gelir. 

Rüyada Lif Hediye Etmek 

 • Rüyada lif hediye etmek, kişinin boş işlerle oyalanıp geleceği için hiçbir şey yapmadığı bir sürecin içerisine gireceğini gösterir. Rüya sahibinin etrafı iyi gün dostları ile doludur. Eldeki imkanları yanlış şekilde harcayarak dara düştükçe çevresindeki insanlar da azalacaktır. Bu sebeple boşa vakit harcamak yerine çok çalışmakta fayda olacaktır. 

Rüyada Lif Satmak

 • Rüyada lif satmak, iş hayatında sıkıntılı günlerin habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin iş hayatında sözler vermeden önce tüm koşulları etraflıca değerlendirmesi gerekir. Tutamayacağı sözler vermemesi gereken rüya sahibinin atacağı adımlarda tecrübeli yakınlarına danışmasında fayda olacaktır.

Rüyada Lif Ören Birini Görmek 

 • Rüyada lif ören birini görmek, kişinin iş hayatında büyük yardımlar göreceği insanlarla tanışacağı anlamına gelir. Büyük sıkıntıların, ancak doğru insanların yardımı ile aşılabileceğini anlatır. Deneyimli kişilerin tavsiyelerine kulak vermek ve eleştirilere açık olmak, yapılabilecek en doğru şeydir.

Rüyada Lif İpi Görmek

 • Rüyada lif ipi görmek, umutların yitirildiği anda kazanılan zafere, erişilen başarıya ve yüksek mertebeye işaret eder. Gerekli olan tek şey sabırdır.

Rüyada Liflenmek 

Rüyada liflenmek, bolluğa ve berekete işarettir. Rüyayı gören kişi, saygın bir mertebeye erişecektir. Hayırlı kazancın, huzur ve mutluluğun sembolüdür.

Hasta Olan Kişinin Rüyada Liflendiğini Görmesi 

 • Hasta olan kişinin rüyada liflendiğini görmesi, hastalıktan kurtulması şeklinde yorumlanır. Sağlıklı ve mutlu günler çok yakındır.

Rüyada Sabunlanmak

 • Rüyada sabunlanmak, tüm sıkıntı ve zorluklara veda edileceğinin müjdecisidir. Kişi, çok çalışmanın karşılığında büyük kazanç elde edecek ve ailesi ile bozulan ilişkilerini tekrar düzeltecektir.

Rüyada Örgü Lif Görmek

 • Rüyada örgü lif görmek, kişinin sıkıntılı durumları teker teker çözeceğine, ilişkilerini düzelteceğine ve büyük kazanç sağlayacağına işarettir. Yapması gereken tek şey farklı bir yol izlemektir. Aynı şeyleri yaparak farklı bir sonuç beklemek büyük hatadır.

Rüyada Beyaz Lif Görmek 

 • Rüyada beyaz lif görmek, bolluk ve bereketin rüya sahibini bulacağı anlamına gelir. Tek şart, rüyayı gören kimsenin iyi bir insan olmasıdır. Şartlar ne olursa olsun kişinin doğruluktan şaşmaması gerekir.

Rüyada Sarı Lif Görmek 

 • Rüyada sarı lif görmek, rüya sahibinin hayatının güzelleşeceğine, sevdikleri ile birlikte bir ömür mutlu yaşayacağına işarettir.

Rüyada Mavi Lif Görmek 

 • Rüyada mavi lif görmek, iş hayatında başarı olarak yorumlanır. Fakat ilişkiler için tam tersi bir durum söz konusudur. Bu rüya, eşler arasında uyumsuzluğu ve sorunları gösterir. Kişinin kendisine gerçekte ne istediğini sorması ve bu cevaba göre hareket etmesi tavsiye edilir.

Rüyada Renkli Lif Görmek 

 • Rüyada renkli lif görmek, rüya sahibinin aşkı yakalayacağı ve mutlu olacağı şeklinde yorumlanır. 

Rüyada Keselenmek 

 • Rüyada keselenmek, rüya sahibinin hayatının güzelleşeceğine, korku ve sıkıntılarından kurtulacağına, üzerindeki yükleri atacağına, hastalık sahibi ise iyileşeceğine işaret eder. 

Rüyada Banyo Kesesi Görmek 

 • Rüyada banyo kesesi görmek, rüya sahibinin hayatını zorlaştıracak kişi veya durumlarla karşılaşacağına işaret eder. Uzun ve zorlu bir sürecin ardından sabırla kazanılacak büyük bir zaferin ve mutluluğun habercisidir. Bu rüyayı gören kişiler, hayatın içindeki zor insanlarla günün birinde tekrar karşılaşabileceğini asla unutmamalıdır. Onlarla baş etmeyi öğrenmeleri gerekir.
Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın