Rüyada Kuzu Sevmek

Güzel bir yuva ve sevdi dolu bir hayat ile yorumlanır. Rüyada kuzu sevmek hayırlı evlatlara sahip olunacağını da gösterir. Rüya sahibi eğitim hayatına çok önem veren bir kimsedir. Ailesi için hep iyi kararlar alan ve onları her zaman koruyan biridir. Rüya sahibinin eşi sakin olup iyi huyludur. Evlatları ile hep gurur duyacak ve evlatlarından sıkıntı çekmeyecektir. Düzenli bir hayatı olduğu gibi iş hayatı da çok başarılıdır. Aile bağları çok güçlü olan rüya sahibini çevresi de çok seviyordur.

Rüyada Kuzu Kestiğini Görmek

İyi bir rüya olmayıp aile içinden birinin hastalanacağını gösterir. Sevdiği kişilerle arasına mesafe koyacak ve sosyal hayatı bozulacaktır. Dargınlıklarla beraber çıkar çatışmaları da yaşayacak olan rüya sahibinin hayatı karışacaktır. Çocuk sahibi olmak için büyük mücadeleye girecek ama başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Rüya sahibinin bunalım içinde olduğunu da gösterir.

Rüyada Kuzu Eti Yediğini Görmek

Helal olmayan kazancın aileye gireceğini gösterir. Rüya sahibi kederli bir yaşam içinde olacak olup düzeni de kaybolacaktır. İyi haberler almayacak ve sorunlu bir yaşama sahip olacaktır. Rüya sahibini büyük hayal kırıklıkları bekliyor.

Rüyada Kuzuları Sevmek

Rüya sahibi iyi bir kimse olup herkese yardımlar yapan biridir. Elindekileri paylaşan ve çevresine yardım edip hayır duaları alan kişidir. Ailesine çok bağlı olup ailesi tarafından da sevilir ve sayılır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Kadir

Ben rüyamda yakınımızda bulunan bir ilçenin pazarından birinin içinden geçiyordum. Pazar kapanacaktı, mallar bitiyordu. Bu sırada pazarın sonunda yerli ürünler satan kadın satıcıların orada bir kaç tane kuzu gördüm ve kuzulardan birisini tutup sevdim. Sevmek isterken elimden kaçtı. Üzüldüm. Yeniden kuzuya baktım. Bana doğru geliyordu. Onu sevdim ve rüyamdan uyandım. Bu rüyam ne anlama geliyor?