Rüyada Kuyuya Düşmek

Görülen kuyunun büyüklüğüne göre rüya farklı şekilde yorumlanır. Rüyada kuyuya düşmek bazı durumlarda sıkıntıya düşüleceğini de gösterir. Kuyu büyük ve karanlıksa rüya sahibini büyük dertler bekliyor. Rüya sahibinin hayatı karışacağı gibi sorunlarını çözemez duruma gelir. Görülen kuyu küçük ama derin değil ise rüya sahibi az bir sıkıntı sonrası feraha gelecektir.

Rüyada Kuyuya Düşen Birilerini Görmek

Rüya sahibi tanıdığı bir kişi yüzünden sıkıntı çekecektir. Rüya sahibinin ailesi ya da akrabalarından biri maddi ve manevi olarak kendisine zarar verir. Bir dönem karışıklık yaşayacak ve hayatı kararacak olan rüya sahibi akıllı kararlar almasını gösteren uyarı niteliğinde rüyadır.

Rüyada Düştüğü Kuyudan Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin karşısına zorluklar çıksa da yılmayacağını gösterir. Rüya sahibinin iradesi çok güçlüdür ve sıkıntılara karşı büyük mücadele verir. Rüyayı gören kişiyi başarı dolu bir hayat bekler. Hayattan yılmadığı gibi sorunlar karşısında da hemen pes etmez.

Rüyada Kuyuya Taş Attığını Görmek

Rüya sahibi çok temkinlidir. İşlerini planlı olarak yapmakta olup mantıklı hareket eder. Rüya sahibini sürpriz gelişmeler bekliyor bu gelişmeler ile hayatını düzene koyar. Güzel bir iş teklifi alacak ve kısa zaman sonra terfi alacaktır. Ticari hayatı varsa işleri düzene gireceği gibi akıllı ortaklık girişimlerinde de bulunacaktır. Şanslı bir kişi olan rüya sahibi her zaman hayatında başarıları kendine çekecek bir kişiliğe sahiptir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Ecem Sağdıç

Merhabalar dün gece gordüğüm rüyayı yorumlayabilirseniz sevinirim.
Rüyamda düz toprak çatlayıp bir kuyu oluştu ama kuyunun dibinde tertemiz su akıyordu ve beni tanimadigim kisiler koşturuyorlardı beni kuyuya atmak istediler ama ben düşmedim onlar düştü ve onların düşüşünü izledim.