Rüyada Kuzen Görmek

Rüyada kuzen görmek rüya sahibinin zor ve sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, iş hayatındaki aksaklıklara, maddi durumun bozulacağına, elindeki parasının tükeneceğine, sağlığının bozulacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin aile yaşantısındaki bağların kopacağına, aralarının bozulacağına ve problem yaşanacağına da işaret eder. Rüyada kuzeninden selam ya da haber aldığını görmek evliyseniz eşinizden, bekârsanız sevgilinizden ayrılacağınıza şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kuzenini Öptüğünü Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı aksaklıkların biteceğine, maddi durumunun düzeleceğine, elinin bollaşacağına, rızkının artacağına ve evinin bereketleneceğine, mutlu ve huzurlu günlerin sizi beklediğine delalettir.

Rüyada Kuzeninin Öldüğünü Görmek

Rüyada birinin öldüğünü görmek ömrünüzün uzayacağına yorumlanmıştır. Rüyada görülen kuzeninizin ölmesi ise uzun süredir yaşadığınız sıkıntılı ve kötü günleri geride bırakacağınıza, varsa borçlarınızdan kurtulacağınıza, maddi durumunuzu düzelteceğinize, şans ve bahtınızın açılacağına, huzurlu, mutlu ve uzun bir ömür süreceğinize delalet etmektedir.

Rüyada Kuzeninin Hamile Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin kötü ve üzücü haberler alacağına, sıkıntılı ve üzüntülü ruh haline bürüneceğine, haberden sonra yaşayacağı tatsız olaylara ve gözyaşı dökmeye işarettir.

Rüyada Kuzeniyle Tartıştığını Görmek

Rüya sahibinin işlerinin kötü gittiğine, yapılan hatalar nedeniyle işlerin daha da kötü bir hâl alacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda büyük bir heves ve olumlu beklentiyle giriştiğiniz ortaklıklardan beklediğinizi alamayacağınıza, sağlık durumunuzun bozulacağına ve rahatsızlıklar geçireceğinize, attığınız adımların size fayda yerine daha da zarar getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada Kuzeni İle Evlendiğini Görmek

Uzun süredir hayali kurulan ve emek verilen bir işin, rüya sahibinin çevresindeki bir kişi tarafından baltalanacağına, hayale bu kişi nedeniyle ulaşılamayacağına ya da daha geç ulaşılacağına, yaptığınız ve kısa sürede sonuç alacağınızı sandığınız işlerin uzayacağına ve sıkıntılı günler yaşayacağınıza işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın