Rüyada Konuşamamak

Rüyada konuşamamak rüya sahibinin haksızlığa uğrayacağına, çabalarının ve emeklerinin sonucunda beklediği güzelliği alamayacağına ve sıkıntı yaşayacağına işaret eder. Rüyasında konuşamadığını gören kimsenin gerçek hayatta arkasından çevrilen işler olduğuna ve çevresindeki kişilerin kendisi hakkında kötü konuştuklarına yorulur. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin çevresindeki kişilerden bir şeyler sakladığına ve sakladığı bu şeyler nedeniyle zor anlar yaşadığına delalettir.

Rüyada Dilsiz Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin mantıklı bir kişi olduğuna, bilimle desteklenmeyen her türlü batıla karşı çıktığına işarettir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin herhangi bir konuda galibiyet elde edeceğine ve sıkıntılarını geride bırakacağına delalet eder. Başka yorumlara göreyse bu rüya, rüya sahibinin çevresi tarafından anlaşılmadığına, kendisini onlara anlatamadığına işaret eder.

Rüyada Konuşmadığını Görmek

Rüya sahibinin iş yaşantısının istediği gibi gitmediğine, zarar ettiğine ve zararın büyüdüğüne ancak rüyayı gören kişinin zararları kapatmak yerine sorunlardan kaçtığına şeklinde yorumlanır. Başka yorumlara göreyse rüyayı gören kişinin sıhhatinin bozulacağına işarettir. Gerçek hayatta hasta olan kişinin bu rüyayı görmesi hastalığının geçeceğine delalet eder.

Rüyada Dili Tutulduğunu Görmek

Gerçek yaşantısında işi olmayan rüya sahibinin çok seveceği ve güzel maddi kazanç sağlayacağı bir işe sahip olacağına, bekâr kimseler için güzel ve iyi huylu biriyle tanışıp hayatını bu kişiyle birleştireceğine yorulur. Bu rüya genel anlamda iyi ve güzel haberdir. Rüyasında dilinin tutulduğunu gören kimsenin çevresi tarafından sevilen ve saygı duyulan, her konuda fikirlerine danışılan bir kişi olduğuna da işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın