Rüyada Kustuğunu Görmek

Rüyada kustuğunu görmek; gerçek yaşamdaki negatif etkisine rağmen ferahlık ve rahatlama olarak tabir edilir. Kişinin tüm sıkıntısını atması, hem manen hem de madden rahat bir nefes alması anlamına gelir. Rüyada kusmak ile ilgili yorumlar birbirinden farklı özelliklere göre ayrılır, rüyanın doğru yorumlanması ayrıntılarının anlamlarına bakıldığında daha sağlıklı olacaktır.

Rüyada kustuğunu görmek; emanet bir şeyi geri vermeye, zor işlerin üstesinden gelmeye, yaptığı hatalardan pişmanlık duymaya, tövbe edip günahlarından arınmaya, kederinden, derdinden kurtulmaya tabir edilen güzel anlamlar ile ifade edilir. Hasta insanın ise rüyasında kustuğunu görmesi iyiye yorulmaz, hastalığının bir süre sonra ölüm ile noktalanacağına delalet eder. Rüyada kusmak bazen de malını israf etmeye yorulur.

Rüyada Kan Kustuğunu Görmek

Yaptıklarından vicdanen rahatsız olarak artık günah işlemekten vazgeçip günahlarından arınmak şeklinde yorumlanır. Rüyasında kan kustuğunu gören kişi haksızlık yapıp, malına namusuna el koyduğu kişinin payını iade eder. Çok miktarda kan kustuğunu görmek; yoksullar için mala, bir hak sahibinin geleceğine, bir çocuk sahibi olmaya ya da uzak bir akrabanın ziyaretine işaret eder.

Rüyada Sarhoş Olup Kustuğunu Görmek

Rüyada sarhoş olup avuç dolusu kustuğunu gören kimsenin eli sıkı olduğuna ve kendisinden başka kimseyi düşünmeyip çoluk çocuğun rızkını yediğine, perişan ettiği ailesini nihayet fark edecek ve pişman olacağına rivayet edilir. Bazı yorumlara göre de haksız bir kazanç elde edip onu hak sahibine geri vermeye işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın