Skip to Content

Rüyada Kocasının Evlendiğini Görmek

Rüyada kocasının evlendiğini görmek; kadının duygularından emin olmadığı erkeğinden duyduğu şüpheyi göstergedir. Eşine yoğun sevgi duyan, aşkla ve tutku ile bağlı olan kadınların çoğu kez gördüğü rüyalar arasındadır. Bekâr kadınlar için de evli olmadığı halde bu rüyayı görüyor olmaları gönül bağı olan kişi ile olumsuz tutumlara yorumlanır.

Rüyada kocasının evlendiğini görmek; onun sizden sakladığı veya saklayacağı bir şeyler sezinlediğinize işaret eder. Rüyada evlilik görmek bir taahhüttür. Görmüş olduğunuz bu rüya kocanızın bazı taahhütler içerisinde olduğuna belki de sizden gizlediği ya da sürpriz yapmayı düşündüğü bir duruma da işaret eder.

Rüyada Kocasının Nişanlandığını Görmek

Rüya sahibinin birlikte olduğu eşi ya da sevgilisinin başka biri ile nişanlandığını görmesi; eşin gelecek hayatı için yapacağı yatırımlara işaret eder. Bir iş anlaşması, bir görev veya bir taahhüt karşılığı borçlanmaya yorumlanır.

Rüyada Kocasının Boşandığını Görmek

Rüya sahibinin rüyada kendi kocasının bir başka kadından veya kendisinden boşandığını görmesi ya da duyuyor olması kocası tarafından yaşanılacak olumsuz bir iş durumunu yansıtır. Çoğu kez bu rüya işten ayrılma, iş değiştirme, yapmış olduğu bir anlaşmanın bozulması veya maddi kayıp olarak değerlendirilir.

Rüyada Kocası ile Evlendiğini Görmek

Evli olunan eş ile rüyada evlenildiğinin görülmesi kişinin sevgisinden, sadakatinden emin olmaya, hayra ve mutluluğa delalettir. Bazı durumlarda eşin ilgisizliğine, yeterince şefkat görememeye işaret eden rüyadır.