Rüyada Kocasının Evlendiğini Görmek

Rüyada kocasının evlendiğini görmek; kadının duygularından emin olmadığı erkeğinden duyduğu şüpheyi göstergedir. Eşine yoğun sevgi duyan, aşkla ve tutku ile bağlı olan kadınların çoğu kez gördüğü rüyalar arasındadır. Bekâr kadınlar için de evli olmadığı halde bu rüyayı görüyor olmaları gönül bağı olan kişi ile olumsuz tutumlara yorumlanır.

Rüyada kocasının evlendiğini görmek; onun sizden sakladığı veya saklayacağı bir şeyler sezinlediğinize işaret eder. Rüyada evlilik görmek bir taahhüttür. Görmüş olduğunuz bu rüya kocanızın bazı taahhütler içerisinde olduğuna belki de sizden gizlediği ya da sürpriz yapmayı düşündüğü bir duruma da işaret eder.

Rüyada Kocasının Nişanlandığını Görmek

Rüya sahibinin birlikte olduğu eşi ya da sevgilisinin başka biri ile nişanlandığını görmesi; eşin gelecek hayatı için yapacağı yatırımlara işaret eder. Bir iş anlaşması, bir görev veya bir taahhüt karşılığı borçlanmaya yorumlanır.

Rüyada Kocasının Boşandığını Görmek

Rüya sahibinin rüyada kendi kocasının bir başka kadından veya kendisinden boşandığını görmesi ya da duyuyor olması kocası tarafından yaşanılacak olumsuz bir iş durumunu yansıtır. Çoğu kez bu rüya işten ayrılma, iş değiştirme, yapmış olduğu bir anlaşmanın bozulması veya maddi kayıp olarak değerlendirilir.

Rüyada Kocası ile Evlendiğini Görmek

Evli olunan eş ile rüyada evlenildiğinin görülmesi kişinin sevgisinden, sadakatinden emin olmaya, hayra ve mutluluğa delalettir. Bazı durumlarda eşin ilgisizliğine, yeterince şefkat görememeye işaret eden rüyadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Muzaffer dağ

Merhabalar,
Eşim beni rüyasında eve gelmiş beni bi kız ile görmüş sen kimsin deyip ben kocanla evlendim demiş ve kızla muhabbet edip eşim bu yemeği sever söyle böyle tavsiyede bulunmuş beraber oturup konuşmuşlar ne anlama geldiğini yorumlarsanız sevinirim

Fatma

Ben bekarim ama ruyamda halamin ogluyla evlenmisim ben onu oda beni seviyormus ama baskasiylada evlenecekmis nikâhımız oldugu icin ben onun elini tutuyorum sonra babamlar oldugu icin utanip bırakıyorum ruyamda bile baskasiyla evlenecek diye icim daraliyor

Yeliz

Rüyamda eşimin, çok sevdiğim bir akrabam ile evlendiğini gördüm. Bir gün kapı çalıyor ve arkadaşım geliyor. Arkasından eşim de geliyor. Çok seviniyorum ve sizi tanıştırayım derken onlar aynı anda biz evlendik diyorlar. Nasıl yani diyorum. Ne saçmalıyorsunuz diyorum. Bunu böyle kabul etmelisin diyorlar. Yoksa siz birlikte oldunuz mu diyorum. Evet diyorlar. Nerede diye sorunca, burada diyorlar. Ağlamaya başlıyorum ve uyanıyorum. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Nazire

Rüyamda kocam başka bir kadınla evleniyordu. Çok üzülüyorum ve için için ağlıyordum. Eşim hiç konuşmadı ve sadece uzaktan bana baktı. Bu rüyam ne anlama geliyor?