Rüyada Kuş Yavrusu Görmek

Rüyada kuş yavrusu görmek, aile kurmanın habercisidir. Rüya sahibi eğer genç ve bekar biriyse yakın zamanda bir evlilik ve yuva kurma durumu söz konusu olabilir. Eğer evli birisiyse rüyada görülen kuş yavrusu onun için bir bebeğin habercisidir. Rüyasında kuş yavrusu gören evli kişi yakın zamanda bir evlat sahibi olabilir. Bu evlat sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir ve ailesi için hayırlı biri olur. Bazı kaynaklarda kuş yavrusu dünya malına gönül verme şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kuş Yavrusu Öldürmek

Rüyasında gördüğü kuş yavrusunu öldüren ise masum birinin hakkında girmiş olur. Rüya sahibi farkında olmadan birinin hakkını gasp eder ve onun zorluk çekmesine sebebiyet verir. Rüyada kuş yavrusu öldürmek, bazı rüya tabiri kaynaklarında elden kaçan fırsatlar şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibi ayağına gelen hayırlı bir fırsatı farkında olmadan elinden kaçırır ve sonrasında bunun için büyük üzüntü duyar.

Rüyada Kuş Yavrusunun Ötmesi

Rüyada kuş yavrusunun ötmesi, çoğunlukla rüya sahibi hakkında çıkacak olan dedikodunun işaretidir. Rüyasında yavru kuşun öttüğünü gören kişi hakkında çıkan bir laf, kısa zamanda yayılır ve çok fazla konuşulmaya başlar. Asılsız bir dedikodunun yayılacağına delalet eden bu rüya, bazen uzaktan gelecek olan bir misafir şeklinde de yorumlanır. Eğer kuşun ötüşü güzelse bu sevilen bir misafir anlamına gelir. Ancak kötü ve çirkin bir sesi varsa bu da varlığından hoşnut olunmayacak olan bir misafirin habercisidir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Duygu

Rüyamda köydeki evimizin önünde bir kuş görüyorum çok seviyorum çok tatlı diyorum sonra o kuşun iki tane yavrusu olduğunu görüyorum onlarda çok güzel bunları dışarda bırakamam diye düşünüp sahiplenmek istiyorum ve içeri alıyorum o sırada abim geliyor görüyor ve köydeki diğer kuşların hepsini geri vermişler sahibine diyor bende ben vermem çok sevdim diyorum o sıra da rüya karmaşıklaşıyor ve iki tane kurtçuk görüyorum kuşların olduğu örtüden düşüyor çok korkuyorum onları bıçakla dilimliyorum anne bak öldüler artık diyorum annem karşımda oturuyor sonra rüya yine değişiyor ve ben daha büyük bir kuş neden sahiplenmiyorum diyorum o sırada gökyüzünde büyük bir kuş görüyorum sonra uyandım

emine tuncok

merhaba.ruyamada kuş ve yavruları vardı. yavrularını severken anne kuş beni boynumdan ısırdı. ne anlama gelir

Kevser

Merhaba. Ben rüyamda 3 kuş gördüm gri renkte cinsini ilk kez rüyamda gördüm. Bir anne iki yavruya uçmayı öğretiyordu sonra biri kaldı diğerleri gitti. BEN de alıp kuşu annesini aramaya gittim ve ararken mezarlığa da girdim. MEzarlık biraz yıkık ama çok kalabalık bir mezarlıktı. Korkmadım aramaya devam ettim ağaçların olduğu yerlerde ağaçlara bakıp kuşun annesini arayıp durdum sizce bu ne anlama geliyor çok kafama takıldı😞