Rüyada Kuru Kafa Görmek

Rüyada kuru kafa görmek, çoğunlukla yaşanacak kötü ve korkutucu bir olaya işaret eder. Rüyasında kuru kafa gören kişi, ailesinde ya da yakın çevresinde korkunç bir olayla karşılaşır ve bu olay nedeniyle çok büyük bir panik yaşar. Kişinin kendisini bizzat etkilemeyen, ama yakın çevresini etkisi altına alacak olan bu korkulu olayın işareti olan rüya, bazı kaynaklarda ölümlü olmayacak bir kaza şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibi de bu kazada bulunanlar arasında yer alabilir.

Korku ve Panik

Hayra yorulmayan rüyalardan biri olan kuru kafa görmek, alışılagelmişin dışında bir korku halinin yaşanmasına dalalettir. Rüya sahibi beklenmedik bir anda çok fazla korku ve panik içerisinde kalacağı bir olayla karşılaşabilir.

Rüyada İskelet Görmek

Rüyada iskelet görmek, rüya sahibinin yaşayacağı maddi kayıpların işaretedir. Tamamen etten ayrılmış şekilde, sadece kemikten oluşan bir iskelet görmek, rüya sahibinin sahip olduğu tüm mal varlığını kaybedeceği anlamına gelir. Ani bir şekilde varlıktan düşülecek olan yokluğun işaretidir.

Rüyada İskelet Görmenin Alternatif Yorumları

Rüyasında iskelet gören kişi sahip olduğu her şeyi kaybeder, zenginken fakir, alimken cahil olur. Yaşanacak olan maddi ve manevi kayıpların habercisi olan bu rüya, bazı kaynaklarda dost meclisinin dışında bırakılmak olarak da yorumlanır. Rüya sahibinin tüm dostlarıyla arasının bozulacağına ve yalnız başına kalacağına işaret ettiği düşünülür. Hangi şekilde yorumlanırsa yorumlansın, rüyada iskelet görmek genel olarak hayırlı sonuçlara erdirmeyen bir rüyadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın