Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Rüyada küs olduğun birini görmek, devlet dairesinden bir evrak almak şeklinde tabir edilir. Bu evrak bir sınav sonucunun açıklanması ya da bir mahkeme kararının ulaşması gibi bir durum olabilir. Yani, kısaca söylemek gerekirse, bir kurumdan herhangi bir haber alınacağına delalet eder. Bir haber beklemek ve bu haberin çok önemli olması da bu rüyanın tabirine dahil edilebilir.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Evine Gelmesi

Bu rüya, hayal kırıklığı yaşayacağınıza, umutlarınızın gerçekleşmeyeceğine dair düşüncelerinizin ne kadar yersiz olduğunu gösteren bir rüyadır. Alacağınız müjdeli bir haber, hem siz hem de aileniz adına bir mutluluk kaynağı olacaktır. Ayrıca, umutsuzlukların da ortadan kaybolacağını gösterir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Öpmek

Asabiyet ifade eden rüyalardan sayılır. Bir kişiye ya da bir olay sonucunda sinirlenecek ve yakınlarınızdan bazılarını kıracaksınız. Daha sonra yaşayacağınız pişmanlık halinin uzunca bir zaman sürmesi mümkündür. Bu nedenle, çevrenizdeki dostlarınıza karşı davranışlarınıza daha çok dikkat ederseniz, sonradan pişmanlığa neden olacak bir davranıştan da kaçınmış olursunuz.

Rüyada Küs Olduğun Birine Sarılmak

Bu rüya, birliktelik duygusuna işaret eder. Bir topluluk halinde tavır alarak, bazı başarıların kazanılması demektir. Bu başarıların neler olduğu ve ne kadar önemli oldukları tamamıyla size bağlıdır. Hayatınızdaki önceliklerle alakalı olan bu rüyada, bir takım olarak davranmak ve aynı hedefi amaçlamak söz konusudur. Kazanılacak başarının da herkese eşit şekilde dağılacağı akılda tutulmalıdır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Melek Resulzade

Merhaba. Benim küs olduğum 2 kız kardeş var. Geçmişde biriyle çok yakındık. Kardeş gibi. Ama şimdi küsüz. Rüyamda onları gördüm. Evine gidib ikisine de yeşil erik verdim. Küçük olan kardeş istemedi. Senin eriklerin kötü istemiyoruz falan diyerek beni kovmaya çalıştı. Fakat diğer kardeş yani eskiden benle çok yakin olan bana teşekkür etti. Kardeşineyse saçmalama bu erikler çok güzel ve tatlı olur dedi.ben de biraz hüzünlü biraz sevinçli halde eve gittim. Rüyamin anlamini söylermisiniz lütfen. Şimdiden teşekkürler 🙂

Havva

Rüyamda kavga ettiğim arkadaşımla aynı işi yapıyoruz. Rüyamda çalıştığım yere ziyarete geliyordu. Yanımdaydı ve beni izliyordu. Hiç konuşmuyordu. Sonrasında uyandım.