Skip to Content

Rüyada Kürtaj Olmak

Rüyada kürtaj olmak, hayırlı bir şey değildir, kötülüğü ve uğursuzluğu ifade eder. Yorumuysa rüyayı gören kişinin yatağa düşmesi şeklindedir. Kişinin ağzının tadının kaçması, işlerinin yolunda gitmemesi, halsizlik, yorgunluk ve bitkinlik şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin huzurunun ve mutluluğunun bozulacağı, uzun süre çözümsüz kalacak sorunların baş göstereceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kürtaj Olduğunu Görmek

Rüyada kürtaj olduğunu görmek, büyük bir hata yapmaya delalet eder. Rüya gören kişinin, bir başkası ya da bir işle alakalı olarak, bilahare kendisini hayal kırıklığına uğratacak bir tahminde bulunacağı, bu şekilde hareket edeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek rüyayı gören kadın ya da erkek için farklı anlamlara tabir edilir. Kadının rüyasında hamile olduğunu görmesi hayırlıdır ve şansa işaret eder. Eğer erkek rüyasında eşinin hamile olduğunu görürse, bu şanssızlık demektir, talihsizlik ve şansızlık şeklinde tabir edilir.

Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek

Eğer bir kişi rüyasında hamile olduğunu öğreniyorsa, bu onun yeni kişilerle tanışacağını ve başına kendisini mutlu edecek bazı olaylar geleceğini gösterir. Bu rüya mutluluk anlamındadır ve rüya sahibinin kişinin manevi duygularının yükseleceği şeklinde açıklanır. Bu rüyayı gören kişi romantik zamanlar geçirecektir.

Rüyada Bebek Aldırmak

Gördüğü rüyada bebeğini mecburiyetten dolayı aldırdığını gören kişi, çekmiş olduğu bütün dertlerden ve sıkıntılardan sıyrılır, maddi açıdan durumu düzelir ve manevi olarak huzura erer. Gelecek bu rüyayı gören kişiye ün ve iyilik getirecektir.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmenin anlamı mutluluktur. Rüyayı gören kişi dertlerden ve kederden uzaklaşacak, mutluluk ve huzura yaklaşacaktır. Müjdeli ve sürpriz bir haber olarak da yorumlanır.