Rüyada Kuru Biber Görmek

Sır vermeyen biri ile ortak iş kurmaya işarettir. Rüyada kuru biber görmek çevreye duyurulmadan işler yapılacağını gösterir. Rüya sahibi nazara inanan biri olduğu için planlarından kimseye söz etmeyen biridir. Özel hayatı ve çevresiyle ilgili kimseye konuşmayı sevmeyen biridir. Rüya sahibi geleneklerine düşkün olup görücü usulü evlenme yapabilir.

Rüyada Acı Kuru Biber Yemek

Rüya sahibi bayansa annesine düşkün ve alıngan biriyle evlenecektir. Aile içi huzursuzluğu da gösteren olumsuz bir rüyadır. Rüya sahibinin işleri yolunda gitmeyecek ve maddi kayıplar yaşayacaktır. Hayatı değişeceği gibi sıkıntılı bir döneme girecek olan rüya sahibinin iş hayatı da olumsuz şekilde etkilenir. Dedikodu yüzünden bazı kimseler ile arası açılacak ve çevresinden uzaklaşacaktır.

Rüyada Kuru Biber Dolması Yemek

Rüya sahibi çok sıkı çalışmakta olsa da ailesi büyük harcamalar yapmakta ve rüya sahibi maddi açıdan büyük zararlar görmekte. Geçim zorluğu yaşayacak olan rüya sahibinin bir dönem işleri yolunda gitmeyecektir. Kişiye yük olan kimselerin çokluğuna işaret eder.

Rüyada Kuru Biber Yediğini Görmek

Rüya sahibi arkadaşları ile olan bağlantısını koparacak ve bir dönem herkesten uzak bir yaşam sürecektir. Kendisini yenileyeceği gibi sıkıntı veren insanlardan da uzaklaşacaktır. Maddi kayıplarını telafi etmek için yeni iş girişimlerinde bulunacak olan rüya sahibi kısa zaman içinde sorunlu yaşamını yoluna koyacak ve ailesinde de huzuru sağlayacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın