Rüyada Kuru Ağaç Görmek

İş hayatında istediği verimi alamayan rüya sahibini maddi zorluklar bekliyor. Rüyada kuru ağaç görmek emeklerin boşa çıkacağını ve sıkıntılı bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin tüm kısmetleri kapanmakta olup zorlu bir dönemden geçtiğini de gösterir. Rüya sahibi maddi açıdan zor günler yaşıyordur. Evinde huzur kalmadığı gibi aile saadeti de kaybolmuştur.

Rüyada Kuru Ağaç Kestiğini Görmek

Rüya sahibi kendisine zarar veren kişilerden uzak duracak ve iş hayatında da köklü değişiklikler yapacaktır. Zarardan döneceği gibi doğru kararlar alacak ve işlerini de yoluna koyacaktır. Aile içi huzuru tekrar yakalayacağını da gösterir. Rüya sahibi sabır ile tüm işlerini yoluna koyacak ve hayatındaki sıkıntılardan kurtulacaktır.

Rüyada Kuru Ağaca Su Vermek

Rüya sahibinin bir dönem sıkıntılar çekmiş olup maddi açıdan da zorlukların içine düşmüştür. Yakın bir çevresinden yardım alacak ve işlerini yoluna koyacaktır. Boşa giden zamanlarının acısını çıkaracağı gibi işlerine de düzen gelecektir. Aile içinde yaşadığı sorunlar için çözüm yolları arayacak olan rüya sahibi ailesi ile arasını düzeltecektir.

 Rüyada Kuru Ağaç Dikmek

Rüya sahibi hayatını hep boş işlerle geçirmiş olup maddi kayıplar yaşamıştır. Hayatını düzene koymak için girişimler yapmayan ve günlük yaşayan biridir. Sağlık sorunları ile karşılaşacak ve düzeni değişecektir. Yaşamı pişmanlıklarla geçecek ve maddi kayıplar yüzünden yüzü gülmeyecek ve yaşamı kötü olacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın