Rüyada Kurtçuk Görmek

Rüyada küçük kurt (böcek) görmek, mala, aile fertlerine, hırsıza ve elde edilecek menfaate gibi şey­lere yorumlanır.

Bir kimsenin rüyada vücudundan kurtların çıktığını (düştü­ğünü) görmesi, üzüntü ve kederden kurtulmasına ve ken­disine zarar veren şeylerden kurtulmasına işarettir.

Rüyasında küçük kurtların (kurtçukların) kendi karnında hareket ettiklerini hissettiğini görmek, rüya sahibin ka­zancından yiyen aile fertlerine ve akrabasından olan kim­selere yorumlanır. Bu kişilerin üzüntü ve kederine işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada görülen kurtçuklar, rüya sahibinin ailesinden olan kişilerin başkalarının malından yemelerine ve yiyecekle­rine veyahut yediklerine işarettir.

Bir kimsenin arkasından kurtçuklar çıktığını görmesi, onun torunlarına işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada ipek böceği (ipek kurdu) görmek, akrabadan gelecek bir menfaate işaretle yorumlanır.

Bir kimsenin rüyada ipek kurtlarını (ipek böceği) görmesi, onun mala ve zenginliğe ereceğine işarettir. Bazı yorum­cular, ipek kurdu (böceği) görmek, haram mala, haramdan kazanılan mala işaret eder demişlerdir.

Rüyada ağaç ve meyve kurdu (kurtçukları) görmek, mal ve eşya da meydana gelecek zarar ziyan ve eksilmeye işarettir.

Rüyasında vücudunu kurt ısırdığını görmek, malında mey­dana gelecek bir zarara, noksanlığa ve telef olmasına, hır­sızın vereceği zarara da işaretle yorumlanır.

Rüyasında makamından kurt çıktığını görmek, evlat ve aile­sinden ayrılmaya işaret eder demişlerdir.

Rüyada görülen küçük kurtçuk kız; kurtçuklar da, kızlardır.

Et yiyen veya yemeyen kurtlar, rüya sahibinin başkasının malından yiyen ailesidir.

Kurtların kendi ağzından çıktığını görmek, ailesinin kendisine hile yapmak istedik- I lerine, fakat onların hilesinden kurtulmaya , işâret eder.

 

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (18)

Selman derer

Slm Rüyamda ayağım çok aciyodu ve baktım içinden kurt vardı

Aynur öney

Rüyamda yukardan bilmediğim yerden ustume kurtçuklar döküldü hayırlara vesile olsun amin

HASİBE Karademir

Rüyamda vücudumda kurtçuklar HER yerimi sarmış bide rüyamda bozuk para gördüm

Edanur Başkan

rüyamda kaşının ortasından fındık kurtları dolaşıyordu bide kaşının ortasında kıl var onun oraya saklanmışlar oraya elledinmi oynuyorlar sonra ben onu görünce anneme onu aldırmaya gidiyorum bu ne anlama geliyor

Aylin kozulu

Rüyamda ilk önce ağzımın içinde küçük bir köpek sakliyormusum ve boynumda da bir fare ile geziyorum birden kendimi yerde buluyorum ağzımdaki köpek geliyor aklıma tükürmeye başlıyorum köpek ve fare ezilip öl müş fakat larva şeklinde yavrulamis ben ogurdukce bir sürü siyah hareket li noltaciklar çıkıyor ardından Kurtcuk oluyor Du bir süre sonra da tek tek neredeyse bütün dişlerim dökülmeye başladı köpek dişlerim döküldüğünde acısını bile hissettim .rüyamı yorumlarsaniz çok sevinirim çok etkisialtinda kaldim

Gülsüm

Rüyamda komşu çay istedi ve 2 tane çay vardı biri ağır bir torbaydi
Diğeri hafif ben hafif olanı kaldırınca elimden düştü ve içinden bir sürü Kurt çıktı ben de halıya dökülen kurtları suyla temizliyordum ve temiz oluyordu yavaş yavaş lütfen yorum yapar mısınız?

Hatice erdemir

Rüyamda babaannemgilin odasindayim önce odanin uzerinde birseyin içinden bir suru kurt döküyorlar solucana benziyor iğreniyorum falan disari cikiyorum tekrsr gidiyorum iceri bu kez odanin içinde bir suru yilan var korkuyorum otururken birtanesi Şaha kalkip ucar gibi uzerime dogru zipladi ama kovalamiyor sadece uzerime atlamak istedi iskaladi bende kactim derken kalcama yapismis birtanesi ruyamda bile hissettim kalcamda yilan oldugunu bagirirken o korkuyla uyandim bu neye dalalettir ?

Hatice erdemir

Rüyamda babaannemgilin odasindayim önce odanin uzerinde birseyin içinden bir suru kurt döküyorlar solucana benziyor icinde beyaz renklide vardi iğreniyorum falan disari cikiyorum tekrsr gidiyorum iceri bu kez odanin içinde bir suru yilan korkuyorum otururken birtanesi saha kalkip uzerime dogru geliyor renkki gibi bir yilandi sade renkli degildi yani ama kovalamiyor sadece uzerime atlamak istedi iskaladi bende kactim derken kalcama yapismis birtanesi ruyamda bile hissettim kalcamda yilan oldugunu bagirirken o korkuyla uyandim bu neye dalalettir ?

Dilek konur

Kolundan büyük sarı renk kurt çıkarmak ne anlama gelir

Burhan

Rüyamda elimin üstünde kurt çıkıyordu bu ne anlama gelir

Erkan Demirkol

Rüyamda küçük köpek üzerinden kurtçuk olduğunu gördüm bunu ayağımla degdim ve ayağıma doldular bende bunu temizlemeye çalıştım ve temizledim yorumlarsaniz sevinirim

Sedat aslan

Rüyamda iki adet yeşil erik gördüm içlerinden kurt çıkıyordu.

Umut Ay

Bir arkadas KEK getirdi. Üzerinde kurtcuk vardi. Ben dikkat dedim yere düsürdü. Yerde kurtcugu öldürdüm. Arakas baya pisman oldu keki düsürdüyü icin, bende arkadasa hatasi olmadigini söyledim

Esra

Rüyamda bir dolabın yeri ıslak kalmış ve orada kurt böcek kaynıyor. Temizlemeye çalışıyorum ama her tarafı sarmışlar. Kayınvalidem göstererek burada neler olmuş diyor. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Sedat

Rüyamda bir erkek bir kızla sevişirken debeleniyordu. Sanırım tanıdığım biriydi ama hatırlamıyorum. Çünkü gülüyordum. Ben erkeğin acı çektiğini fark ettim. Uzaktan izlerken kız sevişmeye devam ediyordu. Ardından erkek debelenirken karnına doğru baktım. Karnında kurtçuklar vardı. İçeriden dışarı doğru çıkıyordu . Hareket ediyorlardı ve beyaz renkteydiler. O zaman gülmeyi bırakıp şaşkınlıkla izledim ve uyandım. Rüyam ne anlama geliyor?

Hayal

Sevdiğim insanın balkonunda beyaz kurtçuklar gördüm.

Songül

Rüyamda makatımdan çok uzun yaklaşık 10 santim kadar büyük kurtlar çıkıyor. Sonra ablam parmağıyla alttan yardım edip çıkarıyor. Sonra karnımda büyük renkli dikişler vardı ve çok korktum. Yorumlar mısınız?

Hatice

Rüyamda küçük bir bebeğin saçlarında yüzlerce küçük kurtçuklar vardı. Temizledikçe bitmiyordu. Biz bunun büyü olduğunu düşünüp, kayınvalidem ile dergaha gidiyorduk. Orada bizimle aynı sorunu yaşayan 1 küçük kız çocuğu daha vardı. Birazını öldürsek de bitmiyordu. Dergahın hocası yerinde yoktu ve telefondan ulaştık. Bize başka bir hasta için tedavide olduğunu ve biraz beklememiz gerektiğini söyledi. İlk kez böyle bir rüya gördüm. Ne anlama geliyor?