Rüyada Kucaklanmak

Rüyada kucaklamak, rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetlerinin açılacak olmasına, eline geçecek olan fırsatları iyi değerlendirmeye, mutluluk ve huzura yorumlanıyor. Rüya sahibinin yaşamında gelişecek olan olayların herkesin hayalinde olan güzelliklere sahip olacağına, gıpta edilen bir ömre yorumlanır.

Rüyada Kucaklaşmak Görmek

Rüyada kucaklaşmak görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde alacağı müjdeli ve sevindirici haber olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan mucizelere delalet edip, olmaz denilen ya da umut kesilen şeylerin gerçek olacağına ve bu sebep ile rüya sahibinin çok mutlu günler yaşayacağına tabir edilir. Sevdikleri ile buluşup hasret gidermeye de yorumlanır.

Rüyada Bebek Kucakladığını Görmek

Rüyada bebek kucakladığını görmek, rüyayı gören kişinin çok istediği ve hayallerini süsleyen bir şeyin yakın zamanda içinde gerçek olacağına delalet eder. Rüyada yeni doğmuş bebek kucaklamak rüyayı gören kişinin hayatının değişeceğine delalet eder. Rüyada kız bebek kucaklamak evlilik ya da evlat sahibi olamaya delalet edip, erkek bebek kucaklamak ise büyük mutluluk ile karşılaşmaya tabir olur.

Rüyada Birine Sarıldığını Görmek

Rüyada birine sarıldığını görmek, rüyayı gören kişinin tartışması olan ya da anlaşmazlığı olan kişiler ile ortak bir nokta bulacağına, barışma yaşanacağına ve huzurun sağlanacağına delalete der. Rüyada birisine sarıldığını görmek hayırlı bir rüya olarak delalet edip, rüya sahibinin sarıldığı kişiyi tanıması durumunda bu kişi ile bağının daha da kuvvetleneceğine tabir olur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Yaren nergis

Rüyamda dilegimin kabul olduğun gördüm ve sevinç gözyaşları döktüm sonra yakışıklı kaslı bir erkek bana doğru geliyo ve ben mutluluktan ona doğru koşarak gidiyorum gider gitmez beni kucağına alıp döndürüyo sıkı sıkı sarılıyoruz lütfen rüyamı yorumlayabilir misiniz