Rüyada Köpeğin Kovalaması

Rüyada köpeğin kovalaması, rüyayı gören kişinin etrafına bulunana kötü emelli kişiler, düşmanları olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakınında olabileceği gibi uzakta olup onun işlerine müdahale güzü olan kimselerde olabilir. Rüya sahibinin bu düşmanlar sebebi ile sıkıntılı bir dönem yaşayacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin köpek tarafından ısırıldığını görmesi ise düşmanlarının onu mutsuz edecek olayları yapacağına yorumlanıyor.

Rüyada Köpek Kovarlarken Kaçtığını Görmek

Rüyada köpek kovalarken kaçtığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafına bulunana dost görünümlü düşmanlar olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin düşmanlarına karşı tedbir alacağına, aklını kullanarak zaman yaratacağına, bu sayede de düşmanlarının emellerine ulaşmalarına engel olacağına delalet eder.
Rüyada Köpek Kovalamasından Kaçarken Düştüğünü Görmek
Rüyada köpek kovalamasından kaçarken düştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşayacağı aksiliklere delalet eder. Rüya sahibinin yükselmesine ve başarılı olmasına engel olmak isteyen kişilerin varlığına yorumlanır. Bu kimseler sebebi ile rüya sahibinin sıkıntılı bir dönem yaşayacağına bu dönem içinde arzu ettiği yere gelmek konusunda zorluk yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Köpek Kovalarken Saklandığını Görmek

Rüyada köpek kovalarken saklandığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatına delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş yerinde ya da iş alanında bazı atılımlarda bulunmak ya da bazı başarılı projelre imza atmak için bir süre bekleyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin bekleme sebebinin yer aldığı ortamda bulunan hırslı rekabetten çekinmesi olarak yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın