Rüyada Kreş Görmek

Rüyada kreş görmek rüya sahibinin güzel yüreğine işaret eder. Kişinin kimse için kin beslemeyen, her daim insanlara yardım etmek için çabalayan, iyi niyetli biri olduğuna yorulur. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin başkalarını üzmemek için elinden geleni yapan, çok düşünceli ve ince ruhlu bir karakteri olduğuna da tabir edilir.

Rüyada Kreş Açmak

Rüyada kreş açmak kişinin hayalindeki mesleği yapmadığına ve bu yüzden mutlu çalışmadığına işaret eder. Rüya sahibinin hep istediği mesleğe ve pozisyona geldiğinde yapmak istediği şeyler olduğuna, insanlara yardım edeceğine ve hayır işi yapacağına da delalet eder.

Rüyada Kreşe Gitmek

Rüyada kreşe gitmek rüya sahibinin eğlenceli ve herkesle iletişim kurabilen kişiliğine işaret eder. Kişinin herkesle iyi geçinen, insanları kolay anlayan, çevresindekiler tarafından sevilen ve büyük bir saygı gören biri olduğuna delalet eder.

Rüyada Anaokulu Görmek

Rüyada anaokulu görmek rüya sahibinin sözünün eri biri olduğuna, asla yalan söylemeyen ve verdiği sözü tutmak için elinden geleni yapan kişiliğine işaret eder. Kişinin kendisi gibi kişilerle beraber mutlu olduğuna ve çevresinde dürüst kişilerin yer aldığına yorulur.

Rüyada Anaokulu Öğretmeni Olduğunu Görmek

Rüyada anaokulu öğretmeni olduğunu görmek rüyayı gören kişinin etrafındaki herkesin iyiliğini düşünen ve bunun için çaba gösteren biri olduğuna, çevresindekilerin derdine koşan ve yardım etmek için uğraşan kişiliğine ve aldığı hayır duaları sebebiyle her işinin yolunda gideceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Büşra

Ben lise mezunuyum ve üniversite kazanamadım. Hangi işi yapmalıyım diye düşünüyorum. Yakın zamanda rüyamda anaokulu açmak için bir dükkan bakıyordum ve bir duvarı mavi renkti. Anlamı nedir?

Büşra

Sevdiğim bir çocuk bir kızla evlendi. Sonradan da aslında evlenmeyip numara yaptıklarını gördüm.