Rüyada Köpek Ölüsü Görmek

Rüyada köpek ölüsü görmek rüya sahibinin düşmanlarının onun için kötü planlar yaptığına ancak amaçlarına ulaşamayacaklarına işaret eder. Bazen de bu rüya toplumda kötülük yapan, fitne çıkaran bir kişinin ölümüne yorulur. Rüyada bir köpeği öldürmek kişinin düşmanına galip gelmesine, başına gelecek kötülüklerden kurtulacağına tabir edilir. Rüyada sokakta ölü bir köpek görmek ise kötü ve düşmanca tavırları sebebiyle toplumdan dışlanan kimseye işaret eder.

Rüyada Köpeğe Yemek Vermek

Rüyada köpeğe yemek vermek kişinin düşmanın elinden tutmasına, bir konuda ona yardım etmesine işaret eder. Rüyada bir köpeği et ile beslemek hoşlanmadığınız bir kişiden alacağınız yardıma, rüyada köpeğe kemik vermek ise ortağınızın arkanızdan kuyunuzu kazdığına ya da size yakın olan birinin içinde size karşı kin beslediğine, size kötülük yapmak için zaman kolladığına ancak tüm çabalarına rağmen size zarar veremeyeceğine ve yaptıklarının boşa çıkacağına delalet eder.

Rüyada Köpek Leşi Görmek

Rüyada köpek leşi görmek hayra yorulmaz ve hastalığa, üzüntüye, kedere işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin ansızın karşılaşacağı kötü ve kendisi üzecek bir duruma yorulur. Rüyada köpek leşi görmek uzun ve zahmetli bir yolculuğa çıkmaya, bu seyahat süresince birçok engeller ile karşılaşmaya tabir edilir. Rüyada köpek leşinin sokağa atıldığını görmek toplumun huzurunu bozacak, hilekar, kötü, insanları yoldan çıkaracak insanların varlığına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın