Rüyada Koyun Postu Görmek

Rüyada koyun postu görmek, rüyayı gören kişinin yakınında olan bir kimsenin onun sahip olduğu maddi ve manevi olan her şeyine nazar ile baktığına, gizli düşmanlık beslediğine ve onu çok kıskandığına delalet eder. Rüya sahibi için uyarıcı özellikte olan bir rüya olup rüyayı gören kişinin yakınlarına ve etrafında bulunana kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine, herkese sırrını vermemesi gerektiğine delalet eder. Rüyada koyun postu görmek aynı zamanda rüya sahibinin ona zarar vermeyi düşünen kişinin kuracağı tuzağı göreceğine ve planları ve tuzakları ortaya çıkaracağına delalet eder.

Rüyada Koyun Postuna Büründüğünü Görmek

Rüyada koyun postuna büründüğünü görmek, rüyayı gören kişinin kendisinden saklanan bir gerçeğin peşine düşeceğine, gizliden gizliye ailesinin içinde olan olayları inceleyerek gerçeğe ulaşabileceğine delalet eder. Rüya sahibinin öğrendiğinde hoşuna gitmeyecek olan şeylerin peşine düşeceğine tabir ediliyor.

Rüyada Koyun Postu Satın Aldığını Görmek

Rüyada koyun postu satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafında olan olayların ya da kendine iyi gibi gözüküp aslında düşmanı olan kişilerin farkında olduğuna ama kendini saf olarak gösterdiğine delalet eder. Rüya sahibinin olayları kontrol etmek istemesine delalet edip kendini ve sevdiklerini korumak için bu durumu böyle sürdürdüğüne delalet eder.

Rüyada Koyunun Yününü Görmek

Rüyada koyunun yününü görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda eline geçecek olan paraya ya da malla delalet eder. Rüyada ne kadar çok yün görülürse o kadar mal ya da para ele geçer.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın