Skip to Content

Rüyada Koridor Görmek

Rüyada koridor görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında, aile hayatında ya da sosyal yaşantısında bazı sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, bu problemlerin çözümüne giderken de hayat dersi alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin oldukça bu deneyimler sonucunda hayatında her türlü duruma karşı tedbirli davranarak, daha temkinli yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Koridora Çıktığını Görmek

Rüyada koridora çıktığını görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı ya da yaşayacağı bazı maddi ya da manevi sorunlara delalet eder. Rüya sahibinin yaladığı ya da yaşayacağı sorunlar sonucunda feraha çıkacağına delalet eder.

Rüyada Uzun Bir Koridorda Olduğunu Görmek

Rüyada uzun bir koridorda olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bazı konular sebebi ile strese girdiğine ve bu konular üstünde oturup düşüneceğine delalet eder. Rüya sahibinin kendisini sıkıntıya sokan durumlar ile ilgili olarak çözüm bulacağına yorumlanıyor.

Rüyada Dar Bir Koridorda Olduğunu Görmek

Rüyada dar bir koridorda olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda iş hayatında, aile hayatında ya da sosyal yaşamında bazı tartışmalara ya da tatsız olaylara karşılaşacağına bu sebepten dolayı da sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Koridorun Gitgide Genişlediğini Görmek

Rüyada koridorun gitgide genişlediğini görmek, rüyayı gören kişinin iş, aile ya da sosyal yaşamında yaşanan sorunlar sebebi ile girmiş olduğu sıkıntılı dönemi atlatacağına, stresten kurtularak feraha ereceğine delalet eder. Yaşanacak olan ya da yaşanan problemlerin çözüm bulacağına yorumlanıyor.