Rüyada Kovalandığını Görmek

Kişinin mevcut halini tabir eden rüyada kovalandığını görmek rüya sahibinin içine dönük biri olduğuna işaret eder. Kişinin güvensizlik duygusu dolayısıyla evhamlı ve kuruntulu biri haline geldiği rivayet edilir. Bazı tabircilerce haz edilmeyen insanlarla sık sık karşılamak zorunda kalınacağına delalet kabul edilir.

Rüyada Köpek Tarafından Kovalanmak

Uyaran rüyalardandır. Kişinin bu dönemde tanıştığı ya da sık görüştüğü kişiler hakkında tekrar düşünmesi gerekebilir. Bu kimselerin niyetlerinin kötü olduğu, dolandırma, iftira, dedikodu gibi alışkanlıkları olduğu tabir edilir.

Rüyada Birini Kovalamak

Rüyada tanınan birini kovalamak, o kimseyi idol olarak benimseyerek hayatındaki birçok önemli unsuru onun tavırlarına göre şekillendirmeye delalet kabul edilir. Tanınmayan birini kovalamak ise kişinin gereksiz işler peşinde koşmasına ve kafasını boş bilgilerle doldurmasına alamettir.

Rüyada Birinden Kaçmak

Hayırlı haberler alınacağına, rüya sahibinin huzurlu bir sürece gireceğine ve kendisinde endişe yaratan durumlardan, kişilerden yüzleşerek kurtulacağına delalet eder. Çalışma hayatında sorumluluklarını başarıyla yerine getireceği rivayet edilir.

Rüyada Birinden Korkmak

Gelecekten haber vermeyen ve rüya sahibinin özverili, fedakar bir karaktere sahip olduğuna işaret eden bir rüyadır. Kişinin sevdikleri ve yakınları uğruna birçok zorluğa katlanmasına rağmen kendini yalnız hissettiği tabir edilir.

Rüyada Karanlıkta Kaçmak

Zorluklara işaret eden bu rüyada kişinin etrafındaki iyi niyetli olmayan kişiler tarafından zor durumda kalacağını tabir eder. Bu sebeple rüya sahibinin çevresindeki insanları daha iyi seçmesi gerektiği rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın