Rüyada Büyükbaş Hayvan Görmek

Mübarek rüyalardan kabul edilen rüyada büyükbaş hayvan görmek dini anlamda kişinin huzur ve maneviyatla geçireceği bir döneme alamettir. Bunun yanı sıra rüya sahibinin çalışma ortamında başarı elde ederek maddi gelirini arttıracağını da müjdeler.

Rüyada Büyükbaş Hayvan Sağmak

Maddi sorunları olan kişiler için gelir artışına delalet olan rüyada büyükbaş hayvan sağmak aynı zamanda bazı zorlukların ortadan kalkmasıyla çaresizlik hissedilen konuların yok olacağına işarettir.

Rüyada İnek Görmek

Sıklıkla maddi açıdan ele alınan bu rüya, kişinin gelirinin artacağına, işinde yükseleceğine işaret eder. Rüya sahibinin işinde elde edeceği art arda başarılar sayesinde maddi anlamda refaha ereceğine delalettir.

Rüyada İnek Yavrusu Görmek

Genel olarak rüya sahibinin lehine gelişen bir durumu müjdeler. Bir kadının rüyasında süt içen inek yavrusu görmesi hamileliğe delalet kabul edilir. Sahibi olunan bir inek yavrusu görmek evli kimseler için çocuk sahibi olmaya alamettir.


Rüyada Kümes Hayvanı Görmek

Maddi anlamda çok da iyi olmayan konumdan yalnızca kendi emeğiyle daha iyi konumlara gelmeye işaret eden bu rüya, kişinin sabır ve hırsla istediği kariyere kavuşacağının habercisidir.

Rüyada Kümes Görmek

Bekar kimseler tarafından görmek güzel bir izdivaca delalet eder. Rüyasında kümes gören kimsenin az – çok sıkıntılı geçen döneminin son bularak huzura ereceği müjdelenir. Hem maddi anlamda hem de manevi anlamda güzel bir hayata alamettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Metin

Rüyamda gece karanlık bir koridorda duruyordum. Bir kadının elinde tasmalı ve 3 başlı bir köpek vardı. Bana doğru geliyordu. Köpek saldıracak gibiydi ve ben korktum. Hemen yanımda bir kapı vardı, kapıyı açtım ve kaçtım. Terk edilmiş bir ev vardı. Tarla gibi bir yerden geçtim. Orada da erkekli dişili köpeğe benzeyen büyük başlı siyah hayvanlar vardı. Ben hemen evin duvarına çıkıp oturdum. Duvar 6-7 metre vardı. Beklerken kafamı çevirdim baktım. Hayvanlar içerisinde erkek boynuzlu olanı koşuyordu. Bu rüya ne anlama gelir?

Ahmet arslankilinç

Kurbanlık büyük baş hayvan gördüm. İnekler ve tosunlar vardı. İneklerin memesi süt doluydu.