Skip to Content

Rüyada Köpek Saldırısına Uğramak

Rüyada köpek saldırısına uğramak, rüyayı gören kişinin çevresinde kendisine zarar vermek isteyen bir takım düşmanlar olduğuna işaret etmektedir. Rüya sahibinin çevresinde dost gibi görünen düşmanlar olduğuna bu sebeple rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine işaret eden bu rüya aynı zamanda eğer kan görülürse bu kişinin yaptığı kötülüklerden rüya sahibinin zarar görmeyeceğine delalettir.

Rüyada Köpeğin Isırdığını Görmek

Rüyada köpeğin ısırdığını görmek, rüyayı gören kişinin arkadaşlarının ya da akrabalarının içerisinde kötü düşünceli, fesat ve kıskanç kimselerin olduğuna işaret etmektedir. Rüyada ısıran köpeğin görüntüsü gerçek hayattaki düşmanın görüntüsünü simgelemektedir. Köpek siyah renk ise düşman esmer, köpek sarı renk ise düşman sarışın, köpek büyük ise çok güçlü bir düşman, eğer küçük köpek ise de çelimsiz, zayıf bir düşmandır.

Rüyada Köpeğin Havladığını Görmek

Rüyada havlayan köpek rüyayı gören kişinin yüzüne doğru havlıyor ise rüya sahibinin hayatında sinsi, herkesin arkasından konuşan ve iş çeviren bir kimsenin olduğuna işaret etmektedir. Rüyada kendisine doğru bir köpeğin havladığını gören kimsenin çevresinde çok dikkatli olması gereken dost görünümlü düşmanların olduğu, havlayan fakat ısırmayan köpeğin rüya sahibine zarar veremeyecek bir düşmanın olduğunu, bu düşmanın rüya sahibinden bazı çekincelerinin olduğunu ve kötülük yapacak gücü kendisinde bulamadığını alamet etmektedir.

Rüyada Köpeğin Arkadan Gelmesi

Rüyada köpeğin arkadan gelmesi, rüyayı gören kimsenin hayatında çok samimi olduğu, kardeşten öte olarak gördüğü bir kimsenin aslında kendisinin en büyük düşman olduğu rivayet edilmektedir. Rüya sahibini çok kıskanan bir kişiye işarettir. Rüyayı gören kişinin dikkatli olması gerekir.