Rüyada Kara Erik Görmek

Rüyada kara erik görmek, rüyayı gören kimsenin hamilelik haberi alacağına, erkek evlat doğuracağına, tarım ile uğraşan kimselerin bol mahsul elde edeceğine, çalışma hayatında üstün başarılara, insanların özenerek baktığı bir kimse olacağına, çok çalışkanlığı ve zeki oluşu sebebiyle yöneticiliğe kadar yükseleceğine işaret etmektedir. Rüyada olgunlaşmış kara erik görmek, rüyayı gören kişinin çok fazla maddi kazancının olacağına, zenginleşmeye delalettir.

Rüyada Kara Erik Yemek

Rüyada kara erik yemek, rüyayı gören kişinin yıllardır gösterdiği çabaların artık karşılığını alacağına, maddi durumunun çok düzeleceğine, hatta zenginleşeceğine, ömür boyu maddi sıkıntı yaşamayacağına delalettir.

Rüyada Kara Erik Ağacı Görmek

Rüyada kasar erik ağacı görmek, rüyayı gören kişinin kendisine ait bir iş kurmak istediğine ve ailesinin rüya sahibinin bu istediğine asla hayır demeyeceğine ve ona bu konuda çok destek olacaklarına, bu şekilde de istediği hayatı yaşayabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kara Erik Hoşafı Görmek

Rüyada kara erik hoşafı görmek, rüyayı gören kişinin sağlık problemlerinin çözüleceğine, küs olduğu kimseler ile arasını düzelteceğine, hanedeki sıkıntıların giderileceğine, eşler arasında yaşanan sorunların tatlıya bağlanacağına, rüyayı gören kişinin hayatının düzene gireceğine ve huzura kavuşacağına işarettir. Rüyada kara erik hoşafı görmek aynı zamanda rüya sahibinin hakkında söylenen güzel sözlerin rüyayı gören kişinin kulağına gideceğine ve rüya sahibini bu güzel sözlerin çok mutlu edeceğine rivayet edilemktedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın