Rüyada Kol Kesilmesi

Rüyada kol kesilmesi görmek, rüyayı gören kişinin birisine ya da birilerine karşı olan güveninin yok olacağı bazı olayları yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin çok güvendiği ve hiç bir şekilde şüphe duymadığı bir kişiden alacağı darbeye delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre aile içinde bazı sıkıntıların ve tatsızlıklarında da yaşanabileceğine yorumlanıyor. Rüyada kol kesilmesi ayrıca mirastan men edilmek anlamında da yorumlanıyor.

Rüyada Kolunun Kesildiğini Görmek

Rüyada kolunun kesildiğini görmek, rüyayı gören kişinin büyük mal ya da para kaybına uğrayacak olan rüya sahibinin hiç ummadığı kişi ya da kişilerden de darbe alacağına yorumlanır. İnsanların kendisine menfaati için yaklaştığını öğreneceğine, evli ise boşanmaya, anne ve baba ile ayrı düşmeye, maddi ve manevi yönden oldukça büyük zararlara uğramaya ve darbe almaya delalet eder. İhanette uğramak ve yalnız kalmaya da delalet eder.

Rüyada Başkasının Kolunun Kesildiğini Görmek

Rüyada başkasının kolunun kesildiğini görmek, rüyayı gören kişinin tanımadık birinin kolunun kesildiğini görüyor ise uyarıcı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin başkalarının sıkıntılarını önemsemediğine ve onarla yardım edebilecekken etmediğine, bencil olduğuna delalet eder. Bu sebep ile ikaz niteliği taşıyan rüya, kişinin hal ve hareketlerine dikkat etmesi, yardıma muhtaç olanlara yardım etmesi yönünde uyarıda bulunur. Bunu yapmadığı takdirde ilerleyen yaşamında oldukça büyük pişmanlıklar yaşayacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın