Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyada kedi kovalamak, iş yaşamında kazanmış olduğu başarıları, parayı ve ailesiyle ilişkisinde yaşadığı mutlulukları kıskanan birisinin rüya sahibini kötü bir işin içine çekmek istediğine ama bu kişinin niyetinin ortaya çıkmasıyla rüyayı gören kişinin herhangi kötü bir duruma düşmekten kurtulacağına, bir dahaki sefer böyle bir kişiyle karşılaştığı zaman, daha dikkatli davranacağına ve gerekirse ondan uzak duracağına işaret eder.

Rüyada Kara Kedi Kovalamak


Rüyayı sahibine iş ve sosyal yaşamında çok büyük zararları dokunabilecek bir kimsenin bazı planlar yaptığına, bu planları uygulamak için fırsat kolladığına, rüyayı gören kişinin her konuda çok dikkatli olması ve ayrıca ailesini de koruması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Kedi Kovalamak

Bu rüyayı gören kişiyi iş hayatında kıskanan ancak kötülük yapmaya cesareti olmayan bir kimsenin, rüya sahibi hakkında dedikodu çıkaracağı ama rüyayı gören kişinin bu dedikoduyu ortadan kaldıracağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yavru Kedi Kovalamak

Rüyasında yavru kedi kovalayan kişinin, sevdiklerinin yaptığı bir hata yüzünden bazı kötü durumlara düşeceği ve kötü olaylarla karşılaşacağı fakat bu sorunların üstesinden tek başına geleceği şeklinde yorumlanır.

 Rüyada Evden Kedi Kovalamak

Rüya sahibinin, kendi evinde kötülüğünü isteyen bir kişinin kendisini çok kıskandığına, bu nedenle kötü bir şeyler yapmaya kalkışacağına, bu rüyayı gören kişinin her şeye karşı hazırlıklı olduğuna ve kendisini kıskanan bu kişinin hazırladığı küçük ama kötü bir olaydan sonra bu kişiyi evinden uzaklaştıracağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın