Rüyada Kol Çantası Görmek

Rüyada kol çantası görmek rüya sahibinin yapacağı bir yolculuğa, çanta yeniyse ele geçecek toplu miktardaki paraya işarettir. Rüyada görülen kol çantası eski ise, geçiminizin zorlaşacağına, aile arasındaki bağın ve kuvvetin bozulacağına, maddi sıkıntı çekeceğinize delalet eder. Görülen çanta yırtık ya da delikse kişinin yatırım yapmak istediği alanda başarıya ulaşamayacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kol Çantası Aldığını Görmek

Rüya sahibinin istek ve hedeflerine kavuşacağına, çevresini ve ailesini her zaman gururlandıracağına ve bereketli kazançlar sağlayacağına işarettir. Bu rüya bazen de keyifli ve huzurlu yolculuğa da işarettir.

Rüyada Siyah Kol Çantası Görmek

Rüya sahibinin yaşayacağı şaşırtıcı ve sürpriz olaylara, beklenmedik bu olayların rüya sahibi üzerindeki olumsuz etkisine işarettir. Rüya sahibi özel sektörde çalışıyorsa işinden ayrılacağına, kendi iş yerine sahipse maddi problemler nedeniyle iş yerini kapatacağına yorulur.

Rüyada Kol Çantasının İçinde Bir şey Aradığını ve Bulamadığını Görmek

Rüya sahibinin huzursuz olacağına ve keyifsiz günler geçireceğine işarettir. Rüyayı gören kişi evliyse ortada hiçbir sorun yokken eşiyle kendi arasında yaşanan gerginliğe, eşinin bir süre evi terk edeceğine yorulmuştur. Rüya sahibi bekar bir kişiyse okul ya da iş yaşantısında yaşayacağı büyük problemlere ve buhranlı günlere delalettir.

Rüyada Kol Çantasını Unuttuğunu Görmek

Rüya sahibinin sıkıntılı günler yaşadığına, bu sıkıntılı günler nedeniyle kendisine dikkat etmediğine, kendisine vakit ayırmadığına ve tüm bu ihmalkarlıkların sonucunda sağlığının bozulacağına işarettir. Rüya sahibi eğitim ya da iş yaşantısındaki hırsından ve çok çalışmasından dolayı sağlık problemleri çekecek ve bir süre iş ya da okulundan uzaklaşacaktır şeklinde yorumlanmıştır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Şule Kaya

Rüyamda dolabimi karistiriyorum elbiselerin arasında çanta buluyorum. O çanta yı yeni almışım dolaba koymusum ama unutmuşum. Çantanın rengi yeşil mavi krem. Dolabı biraz daha karistiriyorum bir çanta daha buluyorum. O da krem rengi spor bir kol çantası. Hangi kıyafetlerle giyecegimi düşünüyorum vs.çok mutlu oluyorum o çantaları bulduğum için. İkisi de kol çantası. Bi de ben bişeye niyet edip uyumustum. Rüyam da görmek için. Bana yorum yapar misiniz? ?😓