Rüyada Kısa Etek Görmek

Rüyada kısa etek görmek rüya sahibinin sevineceği olaylar yaşayacağına, sıkıntılı günleri geride bırakacağına, maddi problemlerden kurtulacağına, ferahlayacağına, keyfinin yerine geleceğine ve mutlu bir hayata kavuşacağına işarettir.

Rüyada Kısa Etek Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin hayatında değişiklik yapmak istediğine, bu değişikliklerin köklü ve olumlu olacağına, rüyayı gören kişinin bu sayede sıkıntılarından kurtulacağına, hayal kırıklıklarını geride bırakacağına ve umudunu yeniden kazanacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin karşısına hep iyi ve güzel fırsatların çıkacağına, fırsatları iyi değerlendirdiği takdirde maddi manevi ferahlayacağına delalet eder.

Rüyada Kısa Etek Giymiş Kadın Görmek

Rüya sahibi evliyse hayırlı bir evlat sahibi olacağının haberini alacağına, bekarsa hayatındaki mutluluk ve huzur veren gelişmelere ve haberlere işarettir. Bu rüya, rüya sahibi için hayırlara vesiledir. Sevinç, mutluluk ve ferahlık olarak yorumlanır.

Rüyada Kısa Etek Satın Aldığını Görmek

Rüyada kısa etek alındığının görülmesi bir kişi tarafından üzüleceğinize ve kötü günler geçireceğinize işarettir. Rüyanızda gördüğünüz etekte lekeler varsa size yöneltilen suçların olacağına, bir konuda zan altında kalacağınıza ve sıkıntılı günler geçireceğinize işarettir.

Rüyada Giyilen Eteğin Rengine Göre Yorumlanması

Rüyasında yeşil etek giyildiğinin görülmesi kişinin dini vecibelerinin artacağına, güzel ahlak sahibi olacağına, kırmızı etek görmek güzel ve iyi ahlaklı bir kişiyle evliliğe, sarı etek görmek sağlığınızın bozulacağına ve hastalanacağınıza işarettir. Rüyada görülen mavi etek hayallerin gerçekleşeceğine, mutlu ve huzurlu bir yaşama, mor etek giydiğini görmek maddi kazanç sağlayacağınıza, pembe etek görmek ise hayatı tozpembe gördüğünüze ve dünyanın eğlence ve zevkine düşkünlüğüne delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın