Skip to Content

Rüyada Kokain Görmek

Rüyada kokain görmek iyi emellerin, iyi niyetlerin, güzel amellerin, fedakarlıkların, emeklerin boşa gideceğine ve rüya gören kişinin yakın zamanda hayal kırıklığına uğrayacağına işaret eder.

Rüyada kokain görmek çoğu zaman, iyi niyetlerin, güzel düşüncelerin yalanlarla ve iftiralarla kirletileceğine yorumlanır.

Rüyada Kokain Bağımlısı Olduğunu Görmek:

Değişken ve stabil bir hayatınızın olmadığını gösterir. Rüyada kokain bağımlısı olarak hayatını sürdürdüğünü görmek aynı zamanda büyük iş fırsatlarını kaçıracağına, sağlığında bozulmalar olacağına ve hayatından keyif alamayacağı bir döneme girdiğine işaret eder.

Rüyada Kokain Sattığını Görmek:

Rüyada kokain sattığını gören kimse, itibar ve güç kaybedeceğine, aile sıkıntıları yaşayacağına ve haksız kazanç elde edeceğine dalalet eder. Rüyada kokain satarak zengin olduğunu gören kimse, kolay yoldan para kazanacağına, rüyada kokain satarken yakalandığını gören kişi ise, yakın zamanda aile fertlerinden kötü haber alacağına işaret eder.

Rüyada Kokain Yemek:

Rüyada kokain yemek sağlıksız beslenmeye ve mide hastalıklarına işaret eder. Rüyasında kokain yerken kusan kişi, yakın zamanda sıkıntılardan kurtulacaktır ve yaptığı hatalardan ders alacaktır. Rüyasında kokain yerken öldüğünü gören kimse ise yakın zamanda seyahate çıkacaktır.

Rüyada Kokain Çekmek:

Rüya gören kişi en yakın arkadaşı ile kokain çektiğini görüyorsa, yakın zamanda mutsuz olacağı bir haber alacağına işaret eder. Kokain çekerken öldüğünü gören kimse ise hayatında yakın zamanda büyük bir fırsat yakalayacağına işaret eder.