Skip to Content

Rüyada Kızarmış Tavuk Görmek

Rüyada kızarmış tavuk görmek, rüyayı gören kişi bazı hileli durumlara karşılaşacağına ya da hileli bir iş yaparak başkasını zarar uğratacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan kişilere bilerek ya da bilmeyerek yaptığı bazı hareket ya da olaylar karşısında oldukça büyük günahlara içine girdiğine de delalet eder. Uyarıcı bir rüya olarak karşımıza çıkan rüya, işlenen bu günahlara devam etmenin sonucunda olayların dönüp dolaşıp ayağına dolanacağına verdiği zarardan daha fazlasını başına bulacağına delalet eder.

Rüyada Kızarmış Tavuk Yediğini Görmek

Rüyada kızarmış tavuk yediğini görmek, rüyayı gören kişinin dünya nimetlerine kavuşacağına, dünya üstünde bulunan nimetler yönünden oldukça şanslı olacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre uyarıcı bir rüya olarak yorumlanıp rüyayı gören kişinin ahret yaşamını unutarak hep dünya iş ve malına yönelmesine delalet eder. Bazı âlimlere göre ise ailesinde problem yaşayan rüya sahibinin bu sıkıntı ve sorunlarının sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada Tavuk Kızarttığını Görmek

Rüyada tavuk kızarttığını görmek, rüyayı gören kişinin zafere ulaşmak ve başarılı olmak adına her türlü yolla başvurabileceğine ve hileyi yapacağına delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre oldukça zorluk ve son derece zahmetli uğraşlar soncudan elde edilecek olan kazanca ya da malla delalet eder. Rüyada kızarttığı tavuğu ikram eden kişi ise gerçek yaşamda eli bol olan birisidir.